Návod jak sbalit kluka v sedmi bodech - 2) Upevněte vaše přátelství
Publikováno dne 21. 06. 2016, Kategorie Vztahy
2630 shlédnutí

Návod jak sbalit kluka v sedmi bodech - 2) Upevněte vaše přátelství

http://www.wikihow.com/Get-a-Boyfriend

Jak sbalit kluka - 2. díl: Upevněte vaše přátelství

1) Jděte na to zlehka a nic neuspěchejte

Ale pamatujte, jestli se mu nelíbíte, neztrácejte s ním čas a najděte si někoho jiného. Nemyslete si, že se stane vaším klukem okamžitě. Nechte tomu čas a poznávejte se navzájem. Občas spolu prohoďte pár slov, časem se můžete potkávat častěji. Nechte druhému dostatek prostoru. Pokud máte štěstí a zažijete spolu spoustu zábavy, kamarádství může automaticky přerůst v častější setkávání. Snažte se nevypadat jako zoufalka, nemusíte se přeci hned během prvního týdne rozhodnout, že to je váš budoucí manžel.

2) Ukažte mu, že jste jiná

Jenom si pamatujte, abyste vždy zůstala sama sebou. Je to důležité zvláště u kluků, kteří jsou zvyklí na zájem ostatních. Je důležité něčím se odlišit, abyste vynikla. Nebuďte pouze jednou z davu. Nechcete být přece pouze další dívkou, která se ho snaží sbalit pro jeho vzhled. Buďte milá, zábavná a fascinující! Nechte mu čas, aby vás mohl poznat. Ale nenuťte se do věcí, které vám nejsou moc po chuti, jen proto, abyste byla za zajímavou. Vždy buďte sama sebou a v pohodě. Kluk, který stojí za to, se bude rád scházet s někým, kdo má své limity. A jak říkám, nebojte se zkoušet nové věci. Poslouchá kapelu, o které jste nikdy neslyšela, nebo vás nezajímala? Zkuste to, možná se vám bude líbit! Když se budete snažit a otevřeně (se vším respektem) mu řeknete svůj názor, tak i když se bude lišit od jeho názoru, aspoň si budete mít o čem povídat.

3) Buďte přístupná

Neuzavírejte se do sebe a netvařte se nepřístupně. Udělejte si na něj čas, aby věděl, že neruší a že si s ním chcete povídat. Usmívejte se a dívejte se na něj. Netvařte se vyděšeně, nespolečensky nebo vztekle. Vypadalo by to, že s ním nechcete nic mít, a mohlo by ho to odradit.

 

 • Pozvěte ho, ať se k vám posadí u oběda
 • Usmějte se a zamávejte na něj, když se uvidíte v místnosti, nebo když budete mluvit s někým jiným
 • Buďte všeobecně příjemná i na ostatní lidi. Ukažte mu, že jste člověk, ke kterému může každý přijít a promluvit si s ním. Buďte na lidi hodná, chvalte je, nebuďte protivná, ať vidí, že mu neutrhnete hlavu, když vás osloví.

4) Povídejte si s ním

Je důležité s ním komunikovat. Povídejte si s ním, když se náhodou potkáte, a hledejte záminky, abyste se viděli častěji. Čím více spolu budete mluvit, tím si budete bližší. Je to skvělý způsob, jak pracovat na kamarádství, které se časem může stát něčím víc.

5) Buďte dobrou kamarádkou

Jak sbalit kluka - přátelství

Když se více spřátelíte, buďte pro něj dobrá kamarádka. Ať je mu s vámi dobře a cítí vaši podporu. Buďte někým, komu může důvěřovat a obdivovat ho. Mnoho kluků má tendenci se scházet s lidmi, se kterými mají společného více než jen věcné záležitosti. Když se stanete blízkými přáteli, usnadní vám to komunikaci, a on uvidí, co může získat vaší častější přítomností.

6) Navzájem se poznávejte

Poznejte, jaký je to člověk. To vám napoví, jestli je to někdo, do koho chcete citově investovat. Nemusí se vám na něm líbit úplně všechno, ale musíte akceptovat a přijímat vaše rozdíly. Lidi nemůžete změnit, a tak je důležité, mít ho ráda takového, jaký je.

 

 • Debaty o politice, náboženství, vašem dětství a rodině, stejně jako o zážitcích ze školy a vaší představě o budoucnosti, vám řeknou hodně o tom, kým je. Dejte mu najevo, že se zajímáte o jeho osobní život, ale nenarušujte jeho soukromí.

7) Podívejte se, co máte společného

Je důležité, abyste měli nějaké společné zájmy (takže budete mít něco, co vás spojuje), ale je také dobré, mít nějaké rozdílné aktivity. To může být pro oba výzva a rozšíří to vaše horizonty. Povídejte si a objevte, co máte společného.

8) Zjistěte, jaký má partnerský status

Zkuste odhadnout, jaký má obecně názor na vztah, jestli je vůbec vztahu nakloněný. Také si může myslet na někoho jiného. Nebo si právě prošel hrozným rozchodem, a nemá v tuto chvíli na další vztah ani pomyšlení. Musíte respektovat jeho pocity a situaci, ve které právě je. Netlačte na něj, jestli se mu do vztahu nechce.

 

 • Tyto informace může být těžké získat, pokud se ho přímo nezeptáte. Zkuste staromódní způsob poptávání se kolem. Společní kamarádi mohou vědět více detailů. Jeho přátelé mohou být dokonce ochotni pomoci, pokud ho chtějí vidět ve vztahu a udělala jste na ně dobrý dojem.
 • Nesetrvávejte dlouho ve statusu kamarádství, jestli na něj myslíte jako na svého kluka. Pamatujte však, že „jenom“ s někým kamarádit je taky fajn.
 • Je důležité, abyste flirtovala jen s kluky, kteří vás zajímají. Ale nepřehánějte to a neflirtujte s každým, nebo vás bude provázet špatná pověst.
Staňte se fanouškem naší stránky a už nepřijdete o žádný článek:
Věříte, že nad každým z nás bdí anděl?
Ano (54 %)
Ne (35 %)
Nevím (11 %)

Oblíbené články

6 věcí, které byste měla vyzkoušet v sexu 6 věcí, které byste měla vyzkoušet v sexu

17 známek toho, že bude navždy usilovat o vaši lásku 17 známek toho, že bude navždy usilovat o vaši lásku

 Návod jak sbalit kluka v sedmi bodech - 2) Upevněte vaše přátelství Návod jak sbalit kluka v sedmi bodech - 2) Upevněte vaše přátelství

10 typů kluků, kterým je lepší se vyhnout 10 typů kluků, kterým je lepší se vyhnout

 Jak to udělat, aby se k vám po rozchodu chtěl zase vrátit Jak to udělat, aby se k vám po rozchodu chtěl zase vrátit

10 věcí, za které byste svému partnerovi neměla zapomenout poděkovat 10 věcí, za které byste svému partnerovi neměla zapomenout poděkovat

5 frází, díky kterým jsou páry věčně zamilované 5 frází, díky kterým jsou páry věčně zamilované

12 nenápadných ničitelů vašeho vztahu 12 nenápadných ničitelů vašeho vztahu

10 tipů jak přimět muže, aby se do vás zamiloval (1 díl) 10 tipů jak přimět muže, aby se do vás zamiloval (1 díl)

Komentáře

  Vložit nový komentář

  Další zajímavé

  2 skvělé tipy na osvěžující letní drinky 2 skvělé tipy na osvěžující letní drinky

  25 nejlepších způsobů jak se zbavit tuku na bříšku 25 nejlepších způsobů jak se zbavit tuku na bříšku

  20 sexy mužů s jejich kočičími dvojníky 20 sexy mužů s jejich kočičími dvojníky

  8 ingrediencí, kterými zpestříte své recepty na saláty 8 ingrediencí, kterými zpestříte své recepty na saláty

  5 receptů na rychlou a zdravou snídani 5 receptů na rychlou a zdravou snídani

  7 věcí, které by si muži přáli, aby o nich ženy věděly 7 věcí, které by si muži přáli, aby o nich ženy věděly

  10 prověřených cviků, které vám zaručí skvělé výsledky 10 prověřených cviků, které vám zaručí skvělé výsledky

   Jak si vybudovat na zahradě přírodní jezírko Jak si vybudovat na zahradě přírodní jezírko