6 věcí, na kterých mužům vůbec nezáleží

6 věcí, na kterých mužům vůbec nezáleží

My ženy máme tendenci strávit hodiny a hodiny času přemýšlením nad tím, co si o nás náš přítel nebo nový objev myslí. Jsme posedlé tím, co řekne na náš make-up, vlasy, outfit nebo postavu. Co si pomyslí, pokud mu pošleme zprávu první nebo se s ním vyspíme na prvním rande? Mám pro vás útěchu, většině chlapů je spousta těchto věcí úplně jedno! Tak to tolik neřešme a užívejme si více vztahu, života a věcí, na kterých opravdu záleží.

Tady je top 6 věcí, na kterých mužům vůbec nezáleží.

1) Pokud máš perfektní make-up a vlasy

6 věcí, na kterých mužům vůbec nezáleží

Kolik z nás strávilo hodiny před zrcadlem, než jsme se vydaly na rande? Bohužel vás zklamu, většina mužů make-up ani vlasům nevěnuje tak velkou pozornost, jak si myslíme. Dotaz typu „Ty teď máš na sobě řasenku?“ to perfektně vystihuje.

2) Jak vypadáš ráno po probuzení

6 věcí, na kterých mužům vůbec nezáleží

Znáte to, filmové scény, kdy se muž probudí vedle křehké a jemné krásky, která vypadá, jako by si před probuzením nanesla vkusný make-up a stihla si udělat ležérní účes. Samozřejmě se tak také chceme probouzet, ale většina mužů vám nejspíše řekne, jak jste krásná pro probuzení i bez make-upu a s rozcuchanými vlasy.

3) Těch pár kilo navíc, které chceš zhubnout

6 věcí, na kterých mužům vůbec nezáleží

Vy jste jimi posedlá, on si jich ani nevšiml. Stejně tak neřeší, jestli si dáte na večeři jen salát nebo kus masa. Navíc je všem známo, že vychrtlé modelky se opravdu nikomu nelíbí.

4) Kam půjdeme na večeři

6 věcí, na kterých mužům vůbec nezáleží

Tyto otázky nemají chlapi rádi. Prostě si vyberte vaši oblíbenou restauraci a oznamte mu, kam se jde. On bude rád, že nemusí nic řešit a jako bonus vás bude považovat za rozhodnou ženu, která ví, co chce.

5) Jak často mu posíláš zprávy

Mám mu poslat ještě tuhle zprávu? Už jsem mu dvě hodiny nic nenapsala. Bude si myslet, že ho chci až moc? Pište, jak často chcete. Chlapům je to jedno, budou rádi, když od vás uslyší každé dvě hodiny (ovšem nečekejte odpověď na každou z vašich zpráv!), ale zároveň se nepozastaví nad tím, když jim nenapíšete dva dny.

6) Kdo z vás řekne první „miluju tě“

Bude to tak, jak to přijde. Nemá smysl plánovat, kdo by to měl říct první a co to znamená. Kdo koho víc miluje? Kdo má větší slovo? Pokud ho milujete, řekněte mu to. Váš přítel si z toho nevyvodí závěr, že jste na něm závislá a může si s vámi dělat, co se mu zlíbí. Pravděpodobně vám jen řekne, že vás taky miluje.

Přidej první komentář

Napsat komentář