15 pravidel flirtu aneb jak dostat chlapa, který se vám líbí
22. 06. 2015, Kategorie Rady a návody
52007 shlédnutí

15 pravidel flirtu aneb jak dostat chlapa, který se vám líbí

http://allwomenstalk.com/20-flirting-rules-to-get-a-guy-you-lik

Máte tu největší „pifku“ na tamtoho chlápka, ale nemáte ani nejmenší ponětí jak s ním flirtovat. Nemůžete přestat myslet na jeho rozkošné dolíčky a na ty jeho tmavěmodré kouzelné oči. Chcete ho, a jste ochotné udělat ten první krok, ale bojíte se toho, že se zesměšníte. No, možná to, co potřebujete je jen pár flirtovacích pravidel. Vyzbrojené těmito tipy určitě toho kluka „rozpustíte“ jako nanuk, to slibuju.

1. Nechte se přistihnout, když si ho prohlížíte

Nechte se přistihnout, když si ho prohlížíte

Tenhle bod je osobně můj nejoblíbenější. Pokud vidím někoho, kdo se mi líbí, několikrát se na něj podívám, a doufám, že si mě všimne. A když si mě konečně všimne, nesměle se na něj usměji, pár vteřin se na něj ještě dívám, a poté se zadívám jinam. Tohle mu naznačí, že mám zájem (a je to prostě vzrušující navázat oční kontakt v místnosti plné lidí). Jen dávejte pozor, ať vás nepřistihne několikrát za sebou. Nehledě na to, jak krásný je. To pak nahání hrůzu, a jedno z nejdůležitějších pravidel flirtování je nevyděsit :-)

2. Buďte hravé

Buďte hravé

Pokud už jste se odhodlaly a promluvily na něj, nezapomeňte být hravé. Flirtování musí být hlavně zábavou. Usmějte se (a tím nemyslím, abyste se usmívaly uměle jako letuška). Myslím opravdový, vřelý úsměv, díky kterému se budete zdát vlídnější a přátelštější. Hravě ho poškádlit je také dobrý způsob, jak učinit, aby se cítil v pohodě. Každopádně muž nechce opakovaně poslouchat, jaké má krásné rudé rty. Pokud to není poprvé, co spolu mluvíte, zkuste mu třeba vymyslet přezdívku. Vymyslete něco roztomilého, ale zároveň mužného. Něco, co bude jen mezi vámi. A ne, Princezna Jasmína není dobrá přezdívka pro kluka. To jsem se sama těžce naučila, když mi bylo 14.

3. Okomplimentujte ho

Okomplimujte ho

Lichotky vás doopravdy dostanou kamkoliv. My dámy milujeme komplimenty a věřte tomu nebo ne, muži je milují také! Takže pokud si myslíte, že jeho úsměv je neodolatelný, dejte mu to najevo! Ale jako s každým typem, nepřehánějte to ani s komplimenty. Je sladké slyšet „Aww, miluju tvoje dolíčky“ jednou, možná dvakrát. Více než to ho pravděpodobně vystraší. A hlavně, příliš mnoho komplimentů může vypadat trochu falešně. A to nechceme, že?

4. Fyzický kontakt

Fyzický kontakt

Vím, že na něj chcete skočit a sežrat ho, ale odolejte tomu nutkání. Prvních pár příležitostí, kdy s ním budete mluvit, se ujistěte, že stojíte dost blízko, a vytváříte pocit intimnosti, ale zároveň ne tak blízko, aby cítil váš dech. Přemýšlejte, jak daleko od vás byste chtěli, aby stál někdo cizí při vašem prvním setkání. To by vám mělo pomoci si to lépe představit. Poté, co vám spolu začne být příjemně, decentní fyzický kontakt je v pořádku. „Omylem“ se dotkněte rameny nebo prsty, obejměte se na rozloučenou, krátce se ho dotkněte na ruce nebo rameni, když řekne něco, co vás rozesměje. Jen nezapomeňte, může být ostýchavý nebo hůř, nemusí mít zájem, takže je třeba vycítit, kdy přestat.

5. Oční kontakt

Oční kontakt

TOLIK toho můžete říct pouhým pohledem do očí! Hádám, že se jim ne nadarmo říká okna do duše. Vím, že tento bod je nelehký, hlavně pokud se stydíte, ale doopravdy stojí za to. Takže při další příležitosti, až budete zabraní do konverzace, podívejte se mu do očí, jako by pro vás znamenal všechno na světě. A jak by řekla Tyra: „Usmívejte se očima“. Bude mít pocit větší blízkosti. A vím, že jeho oči jsou omamné, ale zkuste nezírat. Věřte tomu nebo ne, ale zírat jako zombie nevyvolává v lidech příjemné pocity. Nezapomeňte pohled kombinovat s úsměvem a příležitostným pohledem na jeho rty. Pamatujte, řekla jsem PŘÍLEŽITOSTNĚ. Opakujte to příliš často, a budete za zvrhlíka.

6. Konverzace

Konverzace

Tady je několik konverzačních tipů, které mi jednou předala jedna moudrá žena (čti: má nejlepší kamarádka). Za prvé: sem tam používejte jeho jméno, když se s ním budete bavit. Dodá to konverzaci osobnější ráz a bude se cítit příjemněji. Za druhé: pamatujte, že lidé rádi mluví sami o sobě, takže mu klaďte otázky, a prosím, ať jsou to zajímavé otázky. Není nic zábavného nebo koketního na „A jakou jsi na ten problém našel odpověď?“. Když mluví, poslouchejte ho (tím myslím doopravdy poslouchejte!) a reagujte. I když o daném tématu moc nevíte, zkuste říct něco, co konverzaci udrží na živu. Například, pokud mluví o kulečníku, a vy nemáte o té hře nejmenší ponětí, nechte ho mluvit a poté řekněte něco jako: „Wow! Teď mám vážně chuť se naučit hrát kulečník. Možná bys mě to někdy mohl naučit,“ a usmějte se. Pokud se usměje také...Tadá! Jednoduché, že? :-)

7. Řeč těla

Řeč těla

To, co děláte s vaším tělem, je stejně důležité jako to, co říkáte. Většinu vašich pohybů děláte samozřejmě nevědomě, ale musíte jim věnovat větší pozornost, abyste neposlaly špatný signál právě řečí těla. Pro začátek, nemějte založené ruce. Vypadáte tak nepřístupně a uzavřeně. Pokud nevíte, co dělat s rukama, hrajte si koketně s vlasy nebo se šperkem. Ale všeho s mírou. Také jsem nedávno četla, že muži shledávají ženský krk extrémně atraktivním. Takže nakloňte hlavu jako kdybyste naslouchaly velmi bedlivě a odhalte svůj krk, nebo si přehoďte vlasy na jedno rameno. A můj další osobní favorit, zlehka se nakloňte k němu a mluvte velmi měkce, čímž bude nucen udělat totéž.

8. Přestaňte, dokud je to stále zábava

Přestaňte, dokud je to stále zábava

Vždy nezapomeňte přestat v nejlepším. Pokud najednou cítíte, že konverzace vázne, nebo že už není o čem mluvit, je čas se rozloučit. Vím, že to je pravděpodobně ta poslední věc, kterou byste chtěly udělat. Ale věřte mi, díky tomu se bude těšit na vaše další setkání. Rozlučte se sebevědomě, koketně a krátce, ale zároveň ne ukvapeně. Nechte ho chtít víc.

9. Nebuďte psycho

Nebuďte psycho

Být psycho není atraktivní. Nezjevujte se magicky před ním pokaždé, když je osamotě. Bude si o vás myslet, že jste stalker. Pokud vám přijde ve spěchu a říká, že musí jít, nezdržujte ho, nebuďte dotěrné. Stejně tak nedaří-li se vám vyměnit si telefonní čísla, nepište mu od kamarádky, ani mu nevolejte, jen co je z vašeho dohledu. Dejte mu čas, aby vás začal postrádat. Pokud o vás má zájem, věřte mi, že zavolá! A pokud uděláte ten první krok a on vám neodepíše, nebo nezvedne telefon, nezkoušejte to pořád dokola. Patnáct zmeškaných hovorů zrovna nekřičí: „Jsem příčetná“.

10. Buďte samy sebou

Buďte samy sebou

Hlavně buďte samy sebou! Nepředstírejte, že jste někým, kým ve skutečnosti nejste, jen proto, že si myslíte, že se mu tak zalíbíte. Nechte ho vás poznat a oblíbit si vás takovou, jaká jste. Všichni jsme něčím výstřední a máme svoje manýry, tak na ty své buďte pyšná a použijte je jako svoje přednosti. Buďte sebevědomé, ale nepřehánějte to, a hlavně se bavte. Pamatujte, ne každému muži se musíte líbit. Takže pokud nebude reagovat tak, jak chcete, považujte to za nácvik a jděte o dům dál.

11. Zajímejte se o jeho záliby

Zajímejte se o jeho záliby

Pokud se znáte již delší dobu a víte o něm pár věcí, zkuste se zajímat o to, co ještě ho baví. Nosí s sebou neustále komix se Spidermanem nebo Batmanem? Mluví často o vážné hudbě nebo o umělcích jako jsou Darius Rucker nebo Jason Aldean? Při vašem dalším setkáním nechte hrát v mp3 přehrávači vážnou hudbu tak nahlas, aby si toho všimnul. Nebo si na sebe vezměte tričko s Batmanem, což přitáhne jeho pozornost. Hlavně si předtím zjistěte nějaké informace, než to uděláte :-)

12. Vyzkoušejte příkaz

Vyzkoušejte příkaz

Muži milují, když žena při flirtování převezme velení a má vše pod kontrolou. Takže zkuste převzít velení v moment, kdy to začne vřít. Řekněte něco jako „Umírám touhou vidět to nové představení ve městě, měl bys mě tam vzít.“ Ujistěte se, že to vyzní jako příkaz, ne otázka. Nechcete, aby měl moc času o tom přemýšlet. Pokud vidí, že o něj vážně jevíte zájem a sám to bude chtít uskutečnit, tak do toho půjde.

13. Zeptejte se ho na jeho tetování

Zeptejte se na jeho tetování

Pokud má bláznivé, originální tetování po celých pažích, skočte rovnou do vody a zeptejte se ho na ně. Dotkněte se jeho ruky, podívejte se mu do očí a řekněte: „Bolelo to?“, a poté dodejte: „Jaké má to tetování význam?“. Potetovaní chlapi milují holky, kterým se jejich tetování líbí, protože to znamená, že se vám líbí i on.

14. Dejte mu výzvu

Dejte mu výzvu

Flirtujete s klukem v posilovně, který běhá na běžeckém pásu nebo hraje basketball na kurtu? Vyzvěte ho k přátelské soutěži a bude vás milovat, pokud ho necháte vyhrát! Nedávejte váš plán zřetelně najevo. Nechte skóre velmi vyrovnané a pak uvidíte, co se stane.

15. Tancujte s ním

Tancujte s ním

Ať už jste v nočním klubu, kamarádově párty nebo na svatbě, jděte k němu a vytáhněte ho na parket. Pokud ho doopravdy chcete poznat předtím než skončí noc, tancování je skvělým způsobem jak poznat, z jakého je těsta. Jen se ujistěte, že nejste na parketu až příliš bláznivé nebo divoké!

 

Držte se těchto flirtovacích tipů a budete flirtovací expert! Máte nějaký zabijácky dobrý tip na flirtování? Sdílejte článek a napište tip do komentářů :-)

Máte doma pejska?
Ano (61 %)
Ne (33 %)
Nevím (6 %)

Oblíbené články

4  snadné kroky k vytvoření květinové čelenky do vlasů 4 snadné kroky k vytvoření květinové čelenky do vlasů

5 dalších receptů na dobroty z hrníčku připravené v mikrovlnce 5 dalších receptů na dobroty z hrníčku připravené v mikrovlnce

7 romantických komedií, které vám zpestří karanténu 7 romantických komedií, které vám zpestří karanténu

 Domácí sauna – moderní trend nebo zbytečný luxus? Domácí sauna – moderní trend nebo zbytečný luxus?

5 nejlepších komedií pro ženy 5 nejlepších komedií pro ženy

4 strategie, jak zastavit úzkostné myšlenky 4 strategie, jak zastavit úzkostné myšlenky

5 důvodů, proč jet na výlet vlakem 5 důvodů, proč jet na výlet vlakem

 Jak vám může zdravá disciplína pomoci při uskutečňování vašich plánů Jak vám může zdravá disciplína pomoci při uskutečňování vašich plánů

 První pomoc při bolestivé menstruaci První pomoc při bolestivé menstruaci

7 věcí, na které muži myslí, když nás svlékají 7 věcí, na které muži myslí, když nás svlékají

21 věcí, kterým rozumí jen věční opozdilci 21 věcí, kterým rozumí jen věční opozdilci

10 míst, kde se můžete vzdělávat online a zdarma 10 míst, kde se můžete vzdělávat online a zdarma

5 tipů jak si v nesnázích udržet pozitivní myšlení 5 tipů jak si v nesnázích udržet pozitivní myšlení

5 tipů, co si s sebou vzít pod stan 5 tipů, co si s sebou vzít pod stan

16 nápadů, jak trefně odpovědět na dotěrný požadavek, ať se trochu usmějete 16 nápadů, jak trefně odpovědět na dotěrný požadavek, ať se trochu usmějete

 Co to je banánová mouka a k čemu ji můžeme používat? Co to je banánová mouka a k čemu ji můžeme používat?

 Začněte podnikat prostřednictvím vlastního e-shopu Začněte podnikat prostřednictvím vlastního e-shopu

4 důvody, proč si vytvářet klasická fotoalba 4 důvody, proč si vytvářet klasická fotoalba

 Starbucks se připojuje k úsilí o udržitelnost přírodních zdrojů Starbucks se připojuje k úsilí o udržitelnost přírodních zdrojů

3 tajemství, která stojí za skvělou instagramovou fotkou 3 tajemství, která stojí za skvělou instagramovou fotkou

4 kroky, které udělají vaše nákupy v supermarketu více udržitelné 4 kroky, které udělají vaše nákupy v supermarketu více udržitelné

43 rad a tipů, jak na líčení očí 43 rad a tipů, jak na líčení očí

4  super schopnosti vysoce vnímavých lidí 4 super schopnosti vysoce vnímavých lidí

Komentáře

    Vložit nový komentář