5 způsobů, jak si pročistit auru a odstranit negativní energii
06. 09. 2020, Kategorie Rady a návody
172 shlédnutí

5 způsobů, jak si pročistit auru a odstranit negativní energii

https://www.collective-evolution.com/2015/11/06/how-to-cleanse-your-aura/

Každý den si čistíme zuby, myjeme ruce a koupeme se, ale jen málo z nás ví, jak udržovat energetickou čistotu svého těla. Pokud žijeme vyváženým životním stylem, mělo by se to dít přirozeně. Když jsme však přepracovaní, špatně se stravujeme a máme nedostatek spánku, můžeme svou energetickou  hygienu zanedbávat.


Kdybychom se podívali na své tělo pod dostatečně silným mikroskopem, viděli bychom, že jsme v podstatě tvořeni atomy - což je energie. Energie organismu se neomezuje pouze na jeho fyzickou formu, ale rozšiřuje se ven ve tvaru vejce. Energie ve tvaru vejce je to, čemu říkáme aura, a lze ji vidět pomocí Kirlianovy fotografie. Někteří lidé dokonce dokáží auru i vidět. Stejně jako o tělo je třeba pečovat o auru, aby bylo zajištěno optimální zdraví.

Pokud je vaše aura znečištěná, můžete cítit:

  • Letargii
  • Depresi
  • Úzkost
  • „Těžký“ pocit ve vás nebo kolem vás 

Každodenním čištěním aury (nejlépe ráno a večer) se zbavíte negativních energií, které jste získali ze svého prostředí nebo od lidí kolem vás.

Když říkám „negativita“, mám na mysli těžké emoce ostatních, každodenní stresy, cizorodé myšlenkové formy, škodlivá energetická napojení a další typy energetických jevů, které odčerpávají naši vitální energii. Je důležité si uvědomit, že chceme prožít naplněný život. „Znečištění“ vaší aury v každodenním životě je normální ... nezapomeňte ji ale čistit!

Níže je uvedeno 5 způsobů, které mohou být velmi účinné při čištění aury od negativní energie:

1) Krystaly

5 způsobů, jak si pročistit auru a odstranit negativní energii

Jedním z oblíbených kamenů, které se mohou použít, je černý turmalín; nejenže čistí auru od negativity, ale také, když se nosí jako přívěsek nebo je někde na těle, chrání auru po celý den před nežádoucí energií. Některé další krystaly, které jsou skvělé pro čištění aury, jsou např.  achát, černý kyanit, křemen a labradorit. 

2) Vykuřování

5 způsobů, jak si pročistit auru a odstranit negativní energii

Kouř z doutnající šalvěje se po mnoho let používá k očištění aury nebo prostředí od nežádoucích energií. Lze jej zakoupit ve většině ezoterických obchodů. Má silný čisticí účinek a po použití ve vašem okolí navozuje stav uvolnění a regenerace.


3) Éterické oleje

Oblíbené éterické oleje pro čištění aury jsou bergamot, cedrové dřevo a pomeranč. Můžete přidat několik kapek těchto olejů do nosného oleje a aplikovat je přímo na pokožku nebo přidat do rozprašovače / difuzoru, abyste očistili jak svoji auru, tak domácí / kancelářské prostory. Tyto éterické oleje jsou obzvláště skvělé pro čištění, uzemnění a navýšení energie.


4) Solné koupele

Po celé věky Je známo, že sůl má čistící a vyrovnávací účinek na tělo. Pokud nejste u moře, může pro vás být nesmírnou úlevou a očistou po stresujícím dni koupání v solné lázni Epsom nebo v lázni se solí z Mrtvého moře. Solné koupele mohou také pomoci při kožních problémech, jako je lupénka a ekzémy, a mohou uklidnit bolestivé svaly. Plavání nebo koupání ve slané vodě čistí, osvěžuje a obnovuje vaše energetické  tělo.

5) Pobyt v přírodě

5 způsobů, jak si pročistit auru a odstranit negativní energii

Spojení s přírodními živly je možná nejsilnější způsob, jak očistit energetické tělo. I když pouhý pobyt venku je prospěšný, úplné ponoření se do přírody je nejlepší způsob, jak se očistit a uzemnit. Zahradničení, procházky v lese a posezení u vody nebo u ohně - to vše je mocný způsob, jak se přiblížit přírodě a zbavit auru negativní energie.

Existují i další možnosti, jak vyčistit své energetické tělo, aby mohlo rozkvést v plné kráse. Mohl by vás zajímat také článek 9 způsobů, jak si na jaře vyčistit energetické tělo

Pijete alkohol každý týden?
Ano (23 %)
Ne (72 %)
Nevím (5 %)

Oblíbené články

11 dalších rad, jak najít vnitřní klid a být šťastnější 11 dalších rad, jak najít vnitřní klid a být šťastnější

5  tipů, jak udělat z vašeho současného zaměstnání práci snů 5 tipů, jak udělat z vašeho současného zaměstnání práci snů

4 základní rady pro perfektní domácí manikúru 4 základní rady pro perfektní domácí manikúru

7 tipů jak vypadat dobře na každé fotce 7 tipů jak vypadat dobře na každé fotce

3 rady, jak využít fialky v kuchyni 3 rady, jak využít fialky v kuchyni

6 kroků, jak získat ztracené sebevědomí 6 kroků, jak získat ztracené sebevědomí

10 nejlepších tipů do kuchyně 10 nejlepších tipů do kuchyně

1 tip, který je lepší, než ranní káva 1 tip, který je lepší, než ranní káva

7 nejlepších knih pro mladé 7 nejlepších knih pro mladé

4 rady, jak si co nejvíc zpříjemnit těhotenství 4 rady, jak si co nejvíc zpříjemnit těhotenství

3x 'ano' vánočním svátkům bez zbytečného stresu 3x 'ano' vánočním svátkům bez zbytečného stresu

5 rad, jak v klidu zvládnout první návštěvu u gynekologa 5 rad, jak v klidu zvládnout první návštěvu u gynekologa

4 tipy, jak si jednoduše vylepšit pokoj 4 tipy, jak si jednoduše vylepšit pokoj

4 pokojové rostliny, které kvetou i v zimě 4 pokojové rostliny, které kvetou i v zimě

 Recept na zdravý středomořský banánový chlebíček Recept na zdravý středomořský banánový chlebíček

 Karaoke: Zábavný a snadný způsob, jak se zdokonalit v angličtině Karaoke: Zábavný a snadný způsob, jak se zdokonalit v angličtině

Komentáře

    Vložit nový komentář