4 další tipy jak flirtovat na facebooku

4 další tipy jak flirtovat na facebooku

Prvních pět tipů jak flirtovat na Facebooku naleznete zde.

6) Pravidelně komentujte příspěvky

Ne všechny a pořád, to byste se už dostali na hranici teritoria „otravný stalker“. Na druhou stranu zajímavé příspěvky či obrázky dávají dobrou šanci, aby se váš vztah i nadále rozvíjel. Komentáře by měly být stručné a přiměřené.

 

Texty, které jsou dlouhé, důkladné nebo provokativní můžou fungovat pro e-maily a konverzaci, ale jsou únavné jak pro vaše kamarády, tak pro ostatní lidi, kteří sledují jejich příspěvek.

Při online flirtování mějte na mysli svůj cíl, a to je flirtování! Komentáře jsou až druhotné. Vy chcete rozvíjet soukromou konverzaci, a během několika dnů byste si měli ujasnit, jestli má pro vás cenu o něco usilovat.

7) Pokud vaše sebedůvěra vzroste, pusťte se do otevřeného flirtování

Žádné další sugestivní poznámky nebo vtipy, či dotazy týkající se vašeho společného přítele. Řekněte jim, jak se cítíte. Ne všichni budou reagovat, ale někteří budou polichoceni vaší upřímností.

Pokud flirtujete s klukem, je tento krok jednoduchý:

 

 • „Ahoj. Proč nemá tak hezký kluk, jako ty, přítelkyni? Myslím, že by tě některá ráda získala!“
 • „Chci ti jenom říci, že jsem do tebe trochu blázen. Co takhle zajít na kafe?“
 • „Nejsem obvykle tak troufalá, ale chtěla bych tě lépe poznat. Máš zájem?“

 

Pokud flirtujete s dívkou, budete muset být trochu opatrnější a poetičtější.

 

 • „Vím, že se neznáme příliš dobře, ale mohlo by to vyjít, kdybychom si dali šanci. Budu respektovat jakékoli tvoje rozhodnutí. Nechci tě vyplašit, ale nemohl jsem to alespoň nezkusit.“
 • „Obvykle to dívkám neříkám, ale myslím si, že jsi krásná. Opravdu bych tě chtěl poznat.“
 • „Nechci, aby to znělo příliš troufale, ale nevíš, jaký na mne máš vliv. Musím na tebe pořád myslet. Nechci být nezdvořilý, ale rád bych se s tebou osobně setkal“.

8) Poznejte, kdy můžete pokračovat a kdy máte přestat

Jestli mělo vaše flirtování na facebooku úspěch, měli byste od neutrálních komentářů o domácích mazlíčcích a od dvojsmyslů přejít ve snahu o ještě větší sblížení.

Pokud jste dosáhli tohoto bodu, dále už nečekejte. Navrhněte schůzku. Může to být večeře v nové restauraci nebo film režiséra, kterého máte oba rádi nebo třeba výstava. Ať je to něco, co se vám oběma bude určitě líbit, protože už jistě stavíte na nějakých základech.

Na druhou stranu, pokud jste se setkali s kamennou zdí, on/ona prostě nemusí mít o vás zájem. Pokud je tomu tak, nemá cenu pokračovat v chatování a komentování, pokud vás na vzájemné komunikaci nezajímá také něco jiného, než romantický vztah. Hledejte další příležitosti!

9) Buďte sami sebou!

Nejlepší tip pro flirtování jsme si nechali až nakonec. Platí jak ve flirtování na Facebooku, tak i ve skutečném životě. Pokud máte o někoho opravdový zájem, a on reaguje na vaše pokusy, máte se zdravým sebevědomím velkou naději na úspěch. Bavte se!

Tipy na flirtování na facebooku

 • Mohou nastat situace, kdy člověk nemusí reagovat. Pokud se tak stane, on/ona asi nemá zájem, nebo jste je zastihli v nevhodnou dobu. Nedávejte za to vinu sobě. 
 • Pokud chcete na Facebooku působit seriózním dojmem, používejte správnou gramatiku a interpunkci.
 • Dokud se lépe nepoznáte, budete vypadat dětinsky, jestliže budete používat emotikony, zkratky anebo nadbytečné znaky. Je pravděpodobnější, že vám někdo odpoví kladně na otázku: „Chceš jít se mnou zítra na koncert?“ než když napíšete: „Chceš jít se mnou 2MRW na RFP????? :)“
 • Příležitostný smajlík může být užitečný při flirtování s dívkami, dává to pocit větší důvěrnosti. V případě pochybností používejte emotikony zřídka nebo nikdy, a naučte se vyjadřovat emoce mezi řádky. 
 • Jestli váš protějšek používá nějaké aplikace, zkuste používat stejné. Je to další způsob, jak najít nějaký společný zájem.
 • Vytvářejte fotoalba, která si budou moci ostatní lidé prohlédnout. Vložte tam fotky ze svého života, a ti, kdo by mohli reagovat na vaše flirtování, se z nich o vás něco dozvědí. Flirtování je totiž svou povahou povrchní. Když necháte lidi nahlédnout do toho, čím se zabýváte, dodáte komunikaci větší hloubku.

Varování

Ten, kdo má na Facebooku málo přátel a obrázků, by mohl být při flirtování méně úspěšný. Někteří by si o něm mohli myslet, že posílá spamy, je dotěrný nebo ještě něco horšího. Můžete zlepšit svou sociální situaci tím, že získáte, a pak na svůj profil přidáte, více přátel.

 

Přečtěte si i návod jak si rychleji najít kluka.

Přidej první komentář

Napsat komentář