7 tipů jak vypadat dobře na každé fotce
06. 03. 2015, Kategorie Rady a návody
7703 shlédnutí

7 tipů jak vypadat dobře na každé fotce

http://www.womenshealthmag.com/fitness/breast-lifting-exercises

Osobně se mi zdá, že na málokteré fotce vypadám jako normální člověk. Nevím proč, ale nedokážu udržet otevřené oči, když mě osvětlí blesk. Takže pokaždé vypadám "mírně" vystrašeně. Pokud jste na tom podobně, věřím že oceníte následující rady. Existuje spoustu expertů, kteří toto studovali a vytvořili následující seznam tipů. Vyzkoušejte je a uvidíte, že se váš vzhled na fotkách rozhodně zlepší.

1. Nebojte se trošku pootočit hlavou

Ale ne jen tak jak chcete. Výzkumy ukázaly, že lidé mají tendenci vyjadřovat emoce především na levé straně tváře. Takže se snažte pootočit hlavou mírně doprava, když vás někdo fotí. Toto vám pomůže vypadat více zúčastněně a přitom bude váš pohled přirozený a šťastný. Tohle je nejjednodušší cesta jak vypadat dobře na jakékoliv fotografii.

2. Směr pohledu je rozhodující

Budete-li se dívat mírně nad objektiv fotoaparátu, vaše oči tolik neoslní blesk a vy nebudete vypadat jako byste práve spala. Nenaklánějte hlavu dozadu, prostě se jen dívejte pár centimetrů nad objektiv v okamžiku focení. Vlastně, úplně nejlepší je ve stejný okamžik posunou bradu mírně dolů.

3. Použijte rtěnku

Většinou rtěnku nepoužívám, při focení ale ráda experimentuju alespoň s leskem. Pomůže to zvýraznit úsměv. Můžete vyzkoušet lesklou růžovou nebo světle červenou. Jen dejte pozor, aby odstín vypadal přirozeně. Pak se bude fotka líbit každému.

4. Nebuďte v centru fotografie

Stojíte-li přímo u foťáku, přidává to na šířce těla. A to přece žádná dívka nechce. Chcete-li minimalizovat tyto nežádoucí účinky, buďte mírně natočeni, když vás fotí. Takhle nezískáte kila navíc a budete vypadat báječně, ať půjde o jakoukoliv situaci. Chcete-li vypadat o něco hubenější, trošku se přikrčte v kolenou. Získáte tím hubenější siluetu.

5. Hlavně v klidu

Úzký úsměv nevypadá dobře. Pózujete-li pro fotografii, tvařte se normálně, přirozeně a uvolněně. Myslete třeba na něco, co vás nedávno pobavilo, co vám vykouzlilo úsměv na tváři. Pokud se normálně smějete a nebojíte se ukázat zoubky, usmějte se takto i na fotografii. Chcete přece na fotce vypadat taková, jaká doopravy jste. 

6. Ruce podél těla

Budete-li stát s rukama zkříženýma, budete vypadat smutně, nepřátelsky. S rukama ladně kolem těla vytvoříte přirozený vzhled a báječnou fotografii. Samozřejmě nemějte ruce příliš natažené, prostě je nechte volně svěšené. Budete překvapená, jak skvěle to bude vypadat.

7. Přirozený make-up

Přirozený make-up je pro fotku perfektní. Nic se nemá přehánět a make-up kvůli fotce rozhodně ne. Protože právě na fotografii to bude vidět nejvíc. Přirozený vzhled a lehký make-up a budete zářit jak to jen jde.

 

Díky těmto tipům budete na fotce vypadat vždy nádherně.

 

A když jsme u toho focení, možná by vás zajímalo, jaké fotky s přítelem ještě nafotit.

Máte domácího mazlíčka?
Ano (73 %)
Ne (22 %)
Nevím (5 %)

Oblíbené články

4 fotky, které vám s vaší BFF nesmí chybět 4 fotky, které vám s vaší BFF nesmí chybět

10 motivačních citátů, které vás zaručeně povzbudí 10 motivačních citátů, které vás zaručeně povzbudí

6 rad, jak si Vánoce užít v klidu a pohodě 6 rad, jak si Vánoce užít v klidu a pohodě

10 tipů, jak přežít krutou zimu 10 tipů, jak přežít krutou zimu

8 důvodů, proč je kočka nejlepší zvíře 8 důvodů, proč je kočka nejlepší zvíře

 Helper: rodinný kalendář i místo pro sdílení fotek s nejbližšími Helper: rodinný kalendář i místo pro sdílení fotek s nejbližšími

4 základní rady pro perfektní domácí manikúru 4 základní rady pro perfektní domácí manikúru

7 způsobů, jak získat respekt, který si zasloužíte 7 způsobů, jak získat respekt, který si zasloužíte

5 tipů, jak si zpříjemnit dlouhou cestu autobusem 5 tipů, jak si zpříjemnit dlouhou cestu autobusem

6 dárků, které byste si měla dopřát k letošním vánočním svátkům 6 dárků, které byste si měla dopřát k letošním vánočním svátkům

8 dalších nápadů na jednoduché účesy 8 dalších nápadů na jednoduché účesy

 Karaoke: Zábavný a snadný způsob, jak se zdokonalit v angličtině Karaoke: Zábavný a snadný způsob, jak se zdokonalit v angličtině

3 důvody, proč mít na zahradě hmyzí hotel 3 důvody, proč mít na zahradě hmyzí hotel

4 rady, jak potěšit novopečenou maminku 4 rady, jak potěšit novopečenou maminku

16 nápadů, jak trefně odpovědět na dotěrný požadavek, ať se trochu usmějete 16 nápadů, jak trefně odpovědět na dotěrný požadavek, ať se trochu usmějete

4 výhody dobrovolnictví na běžeckých závodech 4 výhody dobrovolnictví na běžeckých závodech

6 receptů na skvělé sendviče, které zvládne každý 6 receptů na skvělé sendviče, které zvládne každý

5 důvodů, proč vyzkoušet chřest 5 důvodů, proč vyzkoušet chřest

7 tipů jak vypadat dobře na každé fotce 7 tipů jak vypadat dobře na každé fotce

Komentáře

    Vložit nový komentář