10 tipů, jak si rychleji najít kluka
08. 09. 2015, Kategorie Vztahy
58489 shlédnutí

10 tipů, jak si rychleji najít kluka

http://allwomenstalk.com/10-tips-on-how-to-get-a-boyfriend-for-girls

Přečtěte si i celý náš seriál, jak sbalit kluka v sedmi krocích.

 

Máte pocit, že jste single už celou věčnost? Nevíte jak sbalit kluka? Zatímco někteří z nás milují být single, jsou tu i takové, které se cítí osaměle a prázdně, když nemají s kým sdílet svůj život. To je naprosto přirozené, pokud hledáš někoho speciálního, a ne jen tak někoho.

 

Přinášíme výběr těch nejlepších tipů a triků, jak si najít kluka...

1) Pamatuj si, že být single není nic špatného

Pokud nedočkavě čekáš na někoho speciálního, možná se druhým zdáš trochu zoufalá, a to není zrovna atraktivní. Využij čas pro sebe samu a užij si to. Uvědom si, jak jsi úžasná.

2) Rozmysli si, co doopravdy chceš

Teď když už víš, kým jsi, je potřeba si rozmyslet, co chceš. Napiš si, co je pro tebe skutečně důležité, a kde jsi ochotná udělat kompromis. Pomůže ti to ujistit se, že se budeš dívat po těch správných lidech, se kterými by šla eventuálně strávit budoucnost.

3) Roztáhni křídla a leť

Přidej se do klubu, který miluješ, zapoj se do nějaké sportovní aktivity, nauč se novou věc. Nepřidávej se někam jen proto, abys poznala nové lidi. I když není pochyby o tom, že i to se stane. Užij si to. Poslouží ti to k pozvednutí sebevědomí, a jako rozptýlení zatímco čekáš na Pana Pravého! 

4) Buď sebevědomá

Jak si najít kluka

Už dlouho pokukuješ po támhletom klukovi? Jdi a představte se mu. Možná budeš mít strach, ale budeš vypadat sebevědomě a soběstačně, což jsou velmi atraktivní vlastnosti! Toto je jeden z nejdůležitějších kroků v procesu jak si najít kluka.

5) Nejprve ho poznej

Předtím než se zamiluješ do každého kluka, kterého potkáš, mluv s nimi a dívej se, zda je tím, co chceš. Sleduj vzájemné podobnosti a rozdíly, a to, jak spolu vycházíte. Je velice důležité poznat jeho pravé já, a ne naši představu toho, jaký je.

6) Vytvoř přátelství

Ty nejlepší vztahy vznikají z přátelství, takže tomu dej čas. Prvně ho poznej jako přítele. Poznáš tak jeho zlozvyky a nejspíše se dozvíš i víc o jeho předešlých vztazích.

7) Musí se cítit uvolněně

Může to být nervy-drásající, když chce kluk pozvat holku ven. Tak mu dopřej, aby se s tebou cítil uvolněně. Bude pro něj snazší udělat další krok, pokud bude chtít. A to stejné můžeš udělat i ty. I když se nic nestane, pořád budeš mít skvělého přítele!

8) Pozoruj znamení, která ti dává

Zamysli se, zda se mu líbíš nebo ne. Skládá ti často komplimenty, tráví s tebou hodně času nebo si věnuje hodně pozornosti? Nebo se k tobě chová jako k nejlepší přítelkyni? Sleduj znamení. Může tě to zachránit od zlomeného srdce nebo neopětované lásky.

9) Buď skvělou holkou

Jak si najít kluka

Tím, že budeš jeho kamarádkou, riskuješ, že uvidí tvoje špatné vlastnosti a zvyky. Vyvaž to tím, že mu ukážeš, jak jsi krásná, veselá, inteligentní a šťastná. Ukaž mu, kým doopravdy jsi a tím ho přiměj, aby se do tebe naplno zamiloval!

10) Pozvi ho ven

Pokud ukazuje všechny známky toho, že má také zájem, pozvi ho ven! Nenechávej to na něm, buď moderní dívkou a vezmi to do svých rukou. Alespoň bude vědět, jak na tom jsi se sebevědomím. A sebevědomí je skvělou vlastností.

 

Pokud to neklapne, uvědom si, že to není tvoje chyba. A vždy si můžeš najít někoho jiného. Vezmi si pár dní na vydechnutí, oklepej se z toho, a poté vyjdi zpátky ven a zkus někoho jiného! I když možná nenajdeš lásku hned na poprvé, alespoň se spřátelíš s novými lidmi a užiješ si to. Máš také nějaké tipy, jak najít kluka a tím i nalézt pravou lásku? Pochlub se do komentářů.

 

Zajímá-li tě toto víc, určitě si přečti o věcech, které by ženy podle mužů měly vědět.

Oblíbené články

5 tipů, kam vyrazit na Valentýna 5 tipů, kam vyrazit na Valentýna

21 neobyčejných romantických gest, která dostanou každou ženu 21 neobyčejných romantických gest, která dostanou každou ženu

17 romantických sms, které můžete své lásce napsat po schůzce 17 romantických sms, které můžete své lásce napsat po schůzce

6 projevů chování, které zapůsobí na ostatní lidi tak, že budou vyhledávat vaši společnost 6 projevů chování, které zapůsobí na ostatní lidi tak, že budou vyhledávat vaši společnost

5 novoročních předsevzetí pro páry, které hledají oživení vztahu 5 novoročních předsevzetí pro páry, které hledají oživení vztahu

12 nejlepších věcí na faktu, že jste v létě single 12 nejlepších věcí na faktu, že jste v létě single

Komentáře

 • Katka 23.06.2018
  Pozvala jsem ho ven a vyšlo to :-)
 • anezka 27.12.2018
  U me to taky vyšlo a bylo to super a navic ten můj chodí do posilovny a jemu 16 jako me ??!!..
 • Gabriel 12.01.2019
  Chci si najit kluka
 • Anicka 11.07.2019
  Ja nemam kluka
 • Anicka 11.07.2019
  Ja a moje segra nema kluka a menujese moje segra michala a jeji 13
 • Denisa 01.10.2019
  Chci kluka
 • Lenka 01.10.2019
  A líbí se ti nějakej spolužák?
 • STEPANEK 18.10.2019
  HLEDAM. KLUKA MENUJE JENDA. CHISENAMENI NAPISMI DOMA NATELEFON 703127287..MEJELET31MUZEMIT32.
 • Eva 20.11.2019
  Sbalila hnedka😏
 • Tereza Noubaerova 30.12.2019
  Lítal mě vyšlo to 😜
 • Tereza Noubaerova 30.12.2019
  *Lízal mě vyšlo to joooo😂🤯🥰💓🍑🍑🍑🍑
 • Lumir 20.01.2020
  Chci být rybou
 • Veronika 01.03.2020
  To pro mě nebude tak lehké jsem vážně ZOUFALÁ
 • Gabriella 01.05.2020
  Ahoj, dlouho jsem si myslela že si nikoho nenajdu, ale našla jsem si. Je to moc milý a hodný kluk a žádné rady a pravidla jsme nepotřebovali. Holky buďte sami sebou. A věřím že každá z vás někoho najde :-)
 • Kateřina 11.05.2020
  Jsem už strašně dlouho sama a potřebovala bych najít někoho s kým by mi to klapalo chci si najít toho pravého kluka pro mě. A už nebýt sama🙁 být sama je jako když půlka jablka hledá tu druhou půlku ale nemůže jí najít je to opravdu hrozné 🙁. Tak doufám že si někoho najdu🙂
 • Valentýna 23.05.2020
  Ahoj holky, jsem strašně nešťastná. Ze začátku jsem to ještě tak neřešila že skoro každá holka kterou znám někoho má a já pořád nic😓😢. Líbil se mi jeden kluk ale asi po 2 letech jsem zjistila že je to strasnej hajzl!! I když je mi ho vlastně lito.... . Nebudu vysvětlovat proč🙂. Hrozně ráda by jsem se o tom s někým pobavila, tak kdyžtak napiste, budu hrozně moc ráda. IG: valieslerova Mesenger: Valentýna Ešlerová Děkuji ❤️
 • Barca 15.06.2020
  Já mám kluka v českých budějovicích a já jsem v pardubickém kraji. My spolu a s kamarádama jezdíme jednou na takovou akci. Vůbec nic o něm nevím a nevím jak ho mám sbalit. Bojím se... Co když odmítne.😭
 • Veronika breckova 29.06.2020
  Já ne mám kluka
 • Bára 30.06.2020
  Líbil se mi jeden kluk ale pak jsem zjistila že je to hroznej debil.😲
 • Miša 03.07.2020
  Je OK nemít kluka ve 12 ?
 • Nikola 11.07.2020
  Je mi také 12 a kluka nemám a myslím si že na ten věk ještě je to v pohodě,a asi je lepší mít kluka tak ve 13 nebo spíše ve 14 a výš :)
 • Dominika 07.08.2020
  Já chci kluka a nevím jak na to.
 • Lucie Kovaříková 08.08.2020
  Šukali jsme a i mě prstil já mu kouřila a sprchovali jsme se spolu a mě postříkal 💦🥰
 • sabča 26.01.2021
  já jsem žádného kluka nechtěla ale od té doby co mé kámošky mají kluka a chlubí se s ním jsem si řekla že si budu muset taky někoho najít. Ale napřed se mi do toho moc nechtělo pak mi ale můj kámoš řekl že mám věk na to abych taky někoho už konečně měla. Tak jsem si řekla jdu do toho a jeto. Sice jsem zprvu nevěděla jak nato ale potom už jo teď mám kluka a jsme spolu šťastní ❤❤❤
 • Matouš 10.02.2021
  ahoj, mám problém - nemam pero ukousl mi ho david muj bratr
 • Felície 08.03.2021
  tak to je blbý matouší, pozdravuj davida:)
 • Saruna 22.03.2021
  taky bych chtěla mít kluka, který nebydlí moc daleko a hlavně aby mě měl rád
 • Eliška 12.05.2021
  taky bych chtěla mít kluka ale tahle rada mi uřčitě pomůže

Vložit nový komentář