16-1546 aneb, korálová je novou barvou roku!
26. 12. 2018, Kategorie Móda a krása
609 shlédnutí

16-1546 aneb, korálová je novou barvou roku!

Foto: Pantone

Při vstupu do nového roku 2019 si jistě mnoho z nás klade otázku, jaký vlastně bude. Takto dopředu to lze říct opravdu jen těžko, jedna věc je ale jistá už nyní – totiž barva, která bude tomuto roku vládnout. Po odstínu fialové, nazvaném Ultra Violet, který vládl roku 2018, totiž přichází na výsluní barva nová. Jaká bude?


Living Coral na scénu!

Společnost Pantone, která každoročně vyhlašuje, jaké odstíny budou vládnout následujícím měsícům, oznámila, že rok 2019 se ponese v duchu korálově růžové. Jedná se o jasný, a přitom i jemný odstín, který by se měl stát symbolem optimismu a hravosti. Zároveň také odkazuje k jedinečné kráse přírody, je totiž inspirována právě barvou podmořských korálů.


„V reakci na nárůst digitálních technologií a sociálních médií, které se stále častěji stávají součástí našich každodenních životů, hledáme autentické a hluboké zkušenosti, které nám dají pocit spojení a intimity,“ uvedla na svých webových stránkách společnost Pantone. „16-1546 Living Coral je odstín, který povzbuzuje povznášející činy a symbolizuje naši přirozenou potřebu optimismu a radosti. Zároveň je ztělesněním naší touhy po hravém projevu.“

16-1546 aneb, korálová je novou barvou roku!

Dvacetiletá tradice slaví ve světě úspěch


Barva, která symbolizuje novou dekádu, je společností vyhlašována již neuvěřitelných dvacet let. Pantone touto cestou udává trendy nejen v módě a designu, ale třeba také v reklamě. Již nyní tak víme, že tuto barvu ponese např. program Adobe Stock. Svoji kolekci dekorativní kosmetiky v odstínu Living Coral pak představila firma Butter London a korálové jsou také diáře oblíbené značky BrownTrout. Můžeme se tedy nechat překvapit, kde ještě na nás v roce 2019 tato barva vyskočí.

Máte domácího mazlíčka?
Ano (72 %)
Ne (23 %)
Nevím (5 %)

Oblíbené články

16 skvělých nápadů na tetování na zápěstí 16 skvělých nápadů na tetování na zápěstí

7 tipů na skvělé masky na vlasy 7 tipů na skvělé masky na vlasy

7 důvodů, proč nosit výraznou rtěnku 7 důvodů, proč nosit výraznou rtěnku

 Jaký šperk použít? Jaký šperk použít?

14 nápadů na Halloweenské nehty 14 nápadů na Halloweenské nehty

 Yazemeenah Rossi: Modelkou v 61 letech! Yazemeenah Rossi: Modelkou v 61 letech!

5 květinových doplňků, které prostě musíte mít! 5 květinových doplňků, které prostě musíte mít!

 Jak se dnes oblékat ve stylu business casual Jak se dnes oblékat ve stylu business casual

Komentáře

    Vložit nový komentář