3 + 1 novoroční předsevzetí, které bude radost plnit
26. 12. 2018, Kategorie Rady a návody
584 shlédnutí

3 + 1 novoroční předsevzetí, které bude radost plnit

Péťa Šolajová

Mnoho z nás se na sklonku starého roku trápí s tím, že se nám opět nepodařilo zhubnout, zdravěji jíst, víc cvičit, zlepšit si angličtinu a trávit méně času on-line. Není se proto čemu divit, že většinou nejsme příliš nadšení z představy, že bychom si měli dávat nějaká další, ne příliš nadějná předsevzetí. Celý tento fenomén lze ale uchopit úplně jinak! Stačí si stanovit cíle, které bude radost plnit!


1) V restauracích ochutnávejte nové věci

3 + 1 novoroční předsevzetí, které bude radost plnit

Jídlo je vášeň pro mnoho z nás, doma si ale často nemáme čas, chuť a vlastně ani náladu hrát si na gurmány. Proč se ale chovat stejně i při návštěvách restaurací? Ostatně, jak často vlastně vyrážíte na jídlo někam ven, mimo dům? Určitě to není tak často, jak by se vám líbilo. Vždy si to proto náležitě užijte a nebojte se konečně zkusit něco, co vás celé roky láká. Vždyť svíčkovou se šesti si můžete dát kdykoliv jindy, ne?


2) Nenoste ošklivé spodní prádlo

Snad každá žena má ve svém šuplíku i staré zaprané kousky, které vytahuje např. během svých dnů. Proč ale? Opravdu si nemůže koupit hezké, a zároveň i pohodlné spodní prádlo? Jistě může, i takové existuje! Vezměte si z toho příklad, přeberte onen os(t)udný šuplík a vyhoďte vše, v čem byste se styděla ukázat vaší drahé polovičce. Řeč přitom není jen o spodních kalhotkách, ale také o podprsenkách, punčochách a ponožkách. Dejte si předsevzetí, že budete zároveň v pohodlí, ale i přitažlivá!

3) Choďte za zábavou

3 + 1 novoroční předsevzetí, které bude radost plnit

Mezi snadno splnitelná novoroční předsevzetí patří i to, které vás alespoň jednou za měsíc dostane z domu. Můžete si přitom vybrat zábavu zcela podle svého gusta, je jedno, zda si vyrazíte s kamarádkami na skleničku, s manželem do kina, nebo třeba s maminkou do divadla. Vždy ale myslete na to, že byste měla jít za odměnu, ne z povinnosti – pokud se v divadle necítíte dobře, nebojte se to mámě říct. Určitě spolu vymyslíte nějakou jinou zábavu, která vás potěší obě.


4) Noste častěji své šperky

Která žena nemá ve své šperkovnici alespoň dva páry náušnice, které na sobě nikdy neměla, jako by nebyla, co? V tom případě přichází na řadu novoroční předsevzetí, na základě kterého budete své šperky trochu víc střídat. Nejspíš díky tomu brzy dojdete i k názoru tomu, že je vlastně načase vaši sbírku trochu protřídit a poslat některé šperky zase o dům dál. Ale i to k tomu patří.


A pokud máte předsevzetí tradičnějšího charakteru, nenechte si ujít článek 6 tipů, jak splnil své novoroční předsevzetí.

Máte doma kočku?
Ano (38 %)
Ne (57 %)
Nevím (5 %)

Oblíbené články

 Recept na zdravý středomořský banánový chlebíček Recept na zdravý středomořský banánový chlebíček

3 důvody proč cestovat 3 důvody proč cestovat

6 tipů, jak splnit své novoroční předsevzetí 6 tipů, jak splnit své novoroční předsevzetí

4  super schopnosti vysoce vnímavých lidí 4 super schopnosti vysoce vnímavých lidí

3 tipy jak si snadno vybrat nové kolo 3 tipy jak si snadno vybrat nové kolo

4 důvody, proč se vydat na cesty s knihou TRAVEL BIBLE 4 důvody, proč se vydat na cesty s knihou TRAVEL BIBLE

10 kroků k příjemné auto-masáži 10 kroků k příjemné auto-masáži

6 receptů na dobroty z hrníčku připravené v mikrovlnce 6 receptů na dobroty z hrníčku připravené v mikrovlnce

6 dárků, které byste si měla dopřát k letošním vánočním svátkům 6 dárků, které byste si měla dopřát k letošním vánočním svátkům

6 knih pro mladé, které vás nadchnou nejen svým přebalem 6 knih pro mladé, které vás nadchnou nejen svým přebalem

37 životních zkušeností, které jsem se naučila za 37 let 37 životních zkušeností, které jsem se naučila za 37 let

25 dalších způsobů jak zhubnout 25 dalších způsobů jak zhubnout

Komentáře

    Vložit nový komentář