Co o vás prozradí barva rtěnky?

Napadlo vás někdy, proč můžeme tolik říct o člověku pouze z jediného pohledu na něj? Rozhodnutí, které učiníme dřív, než vyjdeme z domova, mohou znamenat a vypovídat více, než si myslíme. Způsob, kterým se prezentujeme světu (od toho jak se oblečeme až po tvar našeho obočí) to všechno o nás něco vypovídá ještě před tím, než vůbec otevřeme pusu. Takže není velké překvapení, že i barva naší rtěnky o nás bude něco vypovídat.

 

Prolistujte se tímto seznamem a a podívejte se, co barva vaší rtěnky vypovídá právě o vás. Jako nositelka broskvové barvy rtěnky jsem byla až překvapena, jak na mě přesně popis seděl. V případě, že byste chtěli změnit pohled na vás, změna barvy rtěnky může být dobrým startem.

 

Jakou barvu rtěnky nosíte? A co to vypovídá o vaší osobnosti? Dejte nám vědět do komentářů 🙂

1) Jasně červená

 Co o tobě prozradí barva tvé rtěnky? 

littlethings.com


Jasně červené rty značí odvážnost. Dáváte světu najevo, že jste sebevědomá a sebejistá. Pokud si podvědomě zvolíte jasně červenou rtěnku, ukazujete světu, že jste sebevědomá bytost. Užíváte si obdiv a nevadí vám, že všichni vidí vaši smyslnou stránku. Pro ty, kteří nemají tolik seběvědomí a odvahy, červená rtěnka vám může pomoci se proměnit z tiché a klidné bytosti do mnohem silnější a sebevědomější osoby. 

2) Fialová

 Co o tobě prozradí barva tvé rtěnky?

littlethings.com


Mnoho lidí si vyloží „fialovou“ různě. Je to barva rtěnky, která je dost utlumená a obsahuje jak fialovou tak i šedou barvu. 

 

Fialové rtěnky značí kontrolu. Sice nejste moc okázalý člověk, ale vždycky přesně víte, co děláte. Jste organizovaní a trpěliví. Dáváte přednost pečlivéme plánování, než abyste do něčeho skočili po hlavě. Možná se pomocí fialové rtěnky snažíte někoho nenápadně přesvědčit, aby něco udělal. Fialová barva rtěnky v sobě má velkou sílu a energii. 

3) Jemně červená

 Co o tobě prozradí barva tvé rtěnky?

littlethings.com


Decentní červená je o skromnosti. Pravděpodobně spíš zůstanete opodál, než abyste byli středem pozornosti. Pokud nosíte tuto barvu, dáváte světu najevo, že jste klidnější samostatná osoba. To ale neznamená, že je s vámi nuda! Máte v sobě obrovský vnitřní život, jen může chvíli trvat, než ho ostatní objeví. 

 

Možná si tuto rtěnku vezmete na své první rande. To protějšku dává najevo, že se bude muset snažit o hodně víc, pokud vás chce opravdu poznat.

4) Broskvová

 Co o tobě prozradí barva tvé rtěnky?

littlethings.com


Broskvová barva rtěnky ukazuje světu, jak dobrý člověk jste. Ukazuje, jak jste laskavý a velkorysý. Hluboce se staráte o svou rodinu, přátele a vždy jim budete krýt záda. Jste velmi štědří, pokud jde o váš čas, energii a lásku. Možná budete chtít přepnout na tuto barvu s cílem získat laskavost od cizích lidí. Když vás ostatní vnímají jako dobrého člověka, budou se chovat stejným způsobem.

5) Hot růžová

 Co o tobě prozradí barva tvé rtěnky?

littlethings.com


Tato barva je známkou toho, že vedete dobrodružný život. Pokud nosíte tuto barvu, nebojíte se ukázat světu svou divokou stránku. Vaše oblíbené slovo je nejspíš „Ano“, říkáte ano na nová dobrodružství, novým lidem, novému jídlu i novým zážitkům. Existuje jen málo věcí, kterých se bojíte. 

 

Pokud se cítíte, že až moc stagnujete na místě a že se bojíte dělat změny, možná vám tato barva rtěnky pomůže riskovat a brát život více s nadhledem. 

6) Vínová

 Co o tobě prozradí barva tvé rtěnky?

littlethings.com


Tato barva ukazuje na fakt, že tady je vše o svádění! Nespěcháte na to, čeho chcete dosáhnout, klidně si dáte na čas. Užíváte si každý okamžik života a moc dobře víte, jak žít tady a teď a vychutnávat si to.  Pokud jde o lásku, dáváte přednost vzrušení a dobývání, než rychlému spádu. Tato barva může být vhodná pro ty, co mají pocit, že jejich vztah je stále stejný. Tato barva by mohla povzbudit vaši smyslnou stránku.

7) Světle růžová

 Co o tobě prozradí barva tvé rtěnky?

littlethings.com


Pokud nosíte tenhle odstín růžové, musíte být zkrátka rozkošná. Tato barva dává najevo světu, že milujete roztomilé a mazlivé věci. Máte ráda věci, které jsou už na pohled vizuálně příjemné a máte slabost pro malá zvířátka a děti. Jste nejšťastnější, když jste s někým, kdo vás přiměje udělat „jéééé …“

 

Tento odstín můžete zkusit v případě, když si myslíte, že jste příliš upjatá a chcete změnu. Mohla by vám pomoci najít vaši jemnější stránku. 

8) Tmavě šedá

 Co o tobě prozradí barva tvé rtěnky?

littlethings.com


Tato barva je hodně o hlubším spojení. Jste hlubocena spojena s přírodou, zvířaty a obecně světem okolo Vás. Nemáte zájem o povrchní zážitky nebo vztahy. Hledáte smysl ve všem co vidíte a děláte.

 

Tahle barva by vám mohla pomoci, pokud se berete příliš vážně. Můžete zapůsobit více spolehlivě na lidi, které potkáte.

9) Unikátní barva

 Co o tobě prozradí barva tvé rtěnky?

littlethings.com


Modrá, zelená, žlutá, nebo jakákoli jiná divoká rtěnka je barva, která vyjadřuje kreativitu.

 

Když dáte na unikátní barvu, ukazujete světu, že máte živou představivost. Můžete být introvertní či extrovertní, ale máte v sobě tvořivost a umění řídit velkou část svého života. Nebojíte se vyčnívat z davu a zkrátka být „jiná“.

 

Tyto barvy by byly velmi užitečné pro osobu, která se příliš stará o to, co si myslí ostatní. Plácnout na sebe modrou rtěnku a na den zapomenout, co svět kolem vás říká – co si myslíte vy, je nejdůležitější! 

10) Černá

 Co o tobě prozradí barva tvé rtěnky?

littlethings.com


Černá rtěnka neznamená, že jste negativní nebo zlý člověk, ale naznačuje, že máte svou temnou stránku. Pravděpodobně máte černý smysl pro humor a jen tak se něčemu nezasmějete. Myslíte si, že zářivé barvy jsou na váš vkus až příliš jasné a moc na vás upozorňují. Dáváš přednost spíš hororově zaměřeným filmům, metalové hudbě a knihám napsaným rebely nebo o rebelech. Může být zábava prozkoumat tuhle temnější stránku tvé osobnosti. Černá rtěnka a tmavé oblečení můžou vést k většímu sebepoznání této skryté temnější stránky.

 

Zajímává vás jak rychle zhubnout? Přečtěte si 25 nejlepších způsobů, jak se rychle zbavit tuku na bříšku.

 

Překlad a korektura 

Kategorizováno v:

Móda a krása,

Poslední aktualizace: 24. 5. 2022