10 vět, které muži říkají na rande a co tím doopravdy myslí

10 vět, které muži říkají na rande a co tím doopravdy myslí

Pánové mají tendenci chovat se na rande přímočaře. Když se jim to ale hodí, vypomáhají si řečmi, které si musíte umět přebrat. Zde najdete návod, jak tento žargon dekódovat.

1) Když říká: „Obědval jsem dost pozdě, tak už bych si nerad dával k jídlu něco těžkého.“

Znamená to: „Tahle restaurace je o hodně dražší, než jsem si myslel. Doufám, že si nebudeš objednávat ještě nějaký předkrm.“

Počítáte s tím, že se o placení účtu podělíte, ale když mluví o tom, co si bude objednávat, a udělá víc než jeden vtip o množství objednaného jídla, možná chce předejít přečerpání kontokorentu na své platební kartě.

2) Když říká: „Jsem podnikatel.“

Znamená to: „Žiju u rodičů a jsem momentálně nezaměstnaný. Možná prodávám drogy.“

 

Není nic špatného na tom žít u rodičů, ale každý, kdo se představuje jako podnikatel, místo aby popsal, čím se konkrétně zabývá, toho ve skutečnosti asi moc nedělá.

3) Když říká: „Normálně jím zdravě, ale dneska si výjimečně trochu zahřeším.“

Znamená to: „Tohle říkám každý den.“

 

Dá si k jídlu něco nezdravého jako nachos a k tomu zmrzlinu, protože na to má opravdu chuť. Když toto řekne, natáhněte se přes stůl, vězměte obě jeho ruce do svých, a řekněte, „To je v pořádku, dej si, co máš rád.“

4) Když říká: „Nehledám žádný vážný vztah.“

Znamená to: „Jsem tady s tebou jen kvůli sexu.“ (jak poznat, že mu jde jen o sex)

Mělo by to být dost jasné, ale dívky se často chytí do vlastní pasti: „Ach, nechce se vázat, ale já ho změním.“ Pravděpodobně ho nezměníte. Rozmyslete si to. Buď se spokojte s něčím příležitostným, nebo si jděte svou cestou. Abyste se pak navzájem nemuseli obviňovat, že jste si každý představovali něco jiného.

5) Když říká: „Jsem opravdu unavený, zítra mne čeká náročný den.“

Znamená to: „Tahle schůzka mne nebaví a rád už bych odešel.“

Třeba nelže, ale kdyby se skutečně dobře bavil, tak by mu následující náročný den neměl vadit. Opravdový důvod by to bylo v případě, kdyby náročný den znamenal operaci srdce (jako pacient nebo operující doktor), význačnou prezentaci, nebo něco podobného. Ale jestli je páteční večer a neříká o „náročném dnu“ nic konkrétního, potom neočekávejte, že o něm ještě někdy uslyšíte.

Co muži říkají na rande a co to znamená

6) Když říká: „Mám teď hodně práce.“

Znamená to: „Doufám, že ti bude stačit, když se uvidíme jednou za měsíc, nanejvýš.“

 

Možná nechcete mít na čas strávený s partnerem přehnané nároky. Ale jestli trousí poznámky o tom, jak náročnou má práci a kolik času jí musí obětovat, buďte připravená, že strávíte mnoho víkendů bez něj. Někteří lidé svou práci milují.

7) Když říká: „Všechny moje bývalé přítelkyně byly blázni.“

Znamená to: „Stojím za prd.“

Asi ho přitahují ženy, které mají psychopatickou diagnózu. Nebo je sám sociopat, který je k šílenství dohání. Ať už se na to podíváte z jakékoli stránky, něco s jedním z vás je pravděpodobně špatně, a jednoho z vás by to mohlo ranit. Vzdejte to.

8) Když říká: „Viděla už jsi ten film? Mám ho doma, měla by ses na něj jít teď hned podívat.“

Znamená to: „Pojďme si to ke mně rozdat.“

 

Vždy, když řekne, „Pojďme odsud“, chce po vás sex. Jít po schůzce k někomu domů rovná se souhlasit se sexem. 

9) Když říká: „Minulá noc se mi moc líbila, ale nemyslím, že bych zrovna hledal trvalý vztah.“

Znamená to: „Minulá noc se mi nelíbila.“

 

Chce být milý. Je to běžný způsob, jak někomu sdělit, že mezi vámi nepřeskočila jiskra. Nemusí se kvůli tomu nadávat. Nesnažte se do toho šťourat a naléhat. Nechte ho jít, kam ho srdce táhne, a vy udělejte to samé. 

10) Když říká: „To máme bláznivé počasí, že?“

Znamená to: „Nemám ponětí, co tady vlastně dělám, prosím, pomoz mi. Proboha, vůbec mi to nemyslí, můj mozek není schopen dát dohromady jedinou souvislou větu, proč jsem začal mluvit zrovna o počasí?“

 

Doufám, že máte v zásobě nějaký dobrý nápad k prolomení ledů.

 

Na rande se vám bude hodit i návod, jak okouzlit každého muže.

Přidej první komentář

Napsat komentář