Jaký šperk použít?
29. 09. 2018, Kategorie Móda a krása
2105 shlédnutí

Jaký šperk použít?

http://www.mujer.com.pa/styling/que-joyas-usar

1) Výstřih bez ramínek

 Jaký šperk použít?

Atraktivitou tohoto typu výstřihu je nahá část hrudníku, krku a ramen, tudíž byste se měla rozhodnout pro výrazné šperky. To znamená dlouhé náušnice s diamanty nebo náhrdelník ve stylu choker, ale nikdy oba zároveň. Také berte v úvahu vzhled svých šatů, pokud mají našité perly, nespojujte je s krystaly nebo naopak.


Snažte se při kombinaci šperků a oblečení dodržovat stejnou tématiku. V rámci náušnic je velmi módní, použít barevné kameny. Například smaragdy rubíny nebo safíry. Totéž platí i pro náhrdelníky.

2) Hranatý výstřih

 Jaký šperk použít?

Jedná se o jeden z nejčastěji používaných výstřihů, neboť sluší naprosto každé ženě. Stejně jako srdcový, nemusí být přeplácaný. Stačí použít tradiční perly. Nebo chcete-li něco výstřednějšího ujistěte se, že se náhrdelník nedotýká šatů. Nejlepší na tomto výstřihu je, že si můžete učesat vlasy jakkoliv budete chtít. Dává vám tak možnost nosit dlouhé náušnice.


3) Srdcový výstřih

 Jaký šperk použít?

Nejen že je ze všech nejvíce přitažlivý, ale sám působí jako doplněk. Vyhněte se velkým a příliš komplikovaným šperkům. Tento typ šatů vypadá báječně s náhrdelníkem střední velikosti.


V tomto případě doporučujeme tenký řetízek s nějakým kamínkem podle vaši libosti. Pokud vaše šaty již nějaký ten šperk mají, raději použijte lustrové náušnice s podobnými detaily. Snažte se nosit šperky tak, aby odrážely tvou osobnost a styl.

4) Lodičkový výstřih

 Jaký šperk použít?

Šaty s vysokým krkem nepotřebují žádný náhrdelník, raději se rozhodněte pro barevný náramek a náušnice. Při výběru náušnic si hlídejte délku, opět se řiďte podle svého účesu. K této variantě doporučujeme ozdobit vlasy čelenkou nebo diadémem. Další možností mohou být třpytivé spony.


Pozor: Nemíchejte kovy. Pokud nosíte zlato, veškeré vaše příslušenství by mělo být z tohoto kovu. Stejně tak se stříbrem, platinou, bílým zlatem atd.


Ale jsou i jiné věci, na které je třeba dát si pozor. Podívejte se i na 4 věci, na které si dát pozor při výběru podprsenky.


Máte někdy pocit méněcennosti?
Ano (71 %)
Ne (21 %)
Nevím (9 %)

Oblíbené články

 Yazemeenah Rossi: Modelkou v 61 letech! Yazemeenah Rossi: Modelkou v 61 letech!

6 důvodů, proč relaxovat ve vaně 6 důvodů, proč relaxovat ve vaně

2021 v tónech šedivé a žluté 2021 v tónech šedivé a žluté

14 dalších skvělých nápadů na tetování na zápěstí 14 dalších skvělých nápadů na tetování na zápěstí

5 potravin, díky kterým budete vypadat mladší! 5 potravin, díky kterým budete vypadat mladší!

7 tipů, které se vám budou hodit při výběru plavek 7 tipů, které se vám budou hodit při výběru plavek

5 rad, jak si usnadnit holení klína 5 rad, jak si usnadnit holení klína

14 nápadů na Halloweenské nehty 14 nápadů na Halloweenské nehty

4 tipy, jak si poradit s popraskanými rty 4 tipy, jak si poradit s popraskanými rty

4 velká jména české módní scény! Tito návrháři sklízí úspěch na mnoha frontách 4 velká jména české módní scény! Tito návrháři sklízí úspěch na mnoha frontách

 Parní lázeň je zázrak! Parní lázeň je zázrak!

3 tipy na letní outfity, ve kterých budete 100% COOL 3 tipy na letní outfity, ve kterých budete 100% COOL

Komentáře

    Vložit nový komentář