3 nejlepší podniky s vegeburgery
13. 11. 2016, Kategorie Rady a návody
2062 shlédnutí

3 nejlepší podniky s vegeburgery

Tereza Žižlavská

Jelikož velmi ráda objevuji nové vegetariánské či veganské podniky, rozhodla jsem se tentokrát zaměřit na místa, kde si vychutnáte lahodný vegeburger. Restauraci s burgrem z masa najdete na každém rohu, ale kam zamířit právě na ty vegetariánské, či veganské? Vybrala jsem pro vás 3 podniky, které jsem zatím vyhodnotila jako nejlepší, pokud máte zrovna chuť na výborný a šťavnatý burger.

1) Belzepub

3 nejlepší podniky s vegeburgery

Absolutně první volba, v životě jsem lepší burger nejedla. Doporučuji vyzkoušet každému, kdo chce zažít přímo gurmánský prožitek (a nejenom veganská či vegetariásnký, masové burgry dělají též). Výborný burger ze sójové domácí směsi, s domácími hranolkami a sojanézou! A burger je tak neskutečně šťavnatý.

 

Nedejte na první dojem, je to spíše hospoda než restaurace, s velice zvláštní, ale vždy zajímavou atmosférou. Belzepub najdete v Praze, kousek od zastávky Husinecká. Určitě doporučuji tento podnik vyzkoušet! Fotka výše je přímo z Belzepubu. Ceny jsou velmi přijatelné, burger s hranolkami tu seženete za cca 150,- kč. 

2) Loving Hut 

3 nejlepší podniky s vegeburgery

Výborná, veganská restaurace. Já nejraději chodím na Bílou labuť, kde můžete ochutnat nejenom burger. Doporučuji například i špagety s rajčatovou omáčkou! Nicméně, cheeseburger je tu naprosto delikátní, podávaný opět s domácími hranolkami a sojanézou. Chuť je neuvěřitelně jemná. Výborná kombinace ještě například s domácím ledovým čajem :) Ceny jsou přijatelné, burger s hranolkami tu seženete za cca 150,- kč.
 

3) James Dean

Pokud se chcete i pokochat servírkami v mini šatech (máte rádi třeba Hooters) je tohle místo pro vás! Zde mají vegeburger s velkým žampionem, což mi přišlo zajímavé a proto jsem se rozhodla, že ho sem zařadím. Ceny jsou vyšší, ale to zřejmě kvůli těm slečnám v uniformách :) Tento podnik najdete kousek od Náměstí republiky v ulici Dlouhá třída. 

Když už mluvíme o jídle, podívejte se na recepty na skvělé sendiče.

Oblíbené články

9 překvapivých faktů o prsou, které jste nevěděli 9 překvapivých faktů o prsou, které jste nevěděli

7 aktivit, kterými můžete zvýšit svoji inteligenci 7 aktivit, kterými můžete zvýšit svoji inteligenci

3 důvody, proč mít na zahradě hmyzí hotel 3 důvody, proč mít na zahradě hmyzí hotel

 Jak vám může zdravá disciplína pomoci při uskutečňování vašich plánů Jak vám může zdravá disciplína pomoci při uskutečňování vašich plánů

4  super schopnosti vysoce vnímavých lidí 4 super schopnosti vysoce vnímavých lidí

5 tipů jak flirtovat na facebooku 5 tipů jak flirtovat na facebooku

11 způsobů jak okouzlit muže (2. díl) 11 způsobů jak okouzlit muže (2. díl)

4 věci, které můžete odkoukat od modelek 4 věci, které můžete odkoukat od modelek

6 důvodů, proč inteligentní lidé nebývají šťastní 6 důvodů, proč inteligentní lidé nebývají šťastní

 Starbucks se připojuje k úsilí o udržitelnost přírodních zdrojů Starbucks se připojuje k úsilí o udržitelnost přírodních zdrojů

37 životních zkušeností, které jsem se naučila za 37 let 37 životních zkušeností, které jsem se naučila za 37 let

5 rad, jak na konci roku ušetřit 5 rad, jak na konci roku ušetřit

Komentáře

    Vložit nový komentář