1 nový důvod, proč milovat Meghan Markle
27. 10. 2018, Kategorie Móda a krása
950 shlédnutí

1 nový důvod, proč milovat Meghan Markle

Péťa Stenzelová

Bývalá americká herečka Meghan Markle, nyní známá především jako Její královská Výsost vévodkyně ze Sussexu, se stává vzorem pro mnoho mladých žen. Důvodem je přitom nejen její přirozenost a nikdy nemizící úsměv, ale i její chvályhodný přístup k módě. Mnoho lidí si totiž všímá, že vévodkyně často nosí kousky spadající do tzv. udržitelné módy.

Slow fashion táhne!

1 nový důvod, proč milovat Meghan Markle

Foto: Instagram značky VEJA.

Mnoha mladým ženám začíná záležet nejen na tom jak jim oblečení sluší, ale i na tom, za jakých podmínek a z jakého materiálu bylo vyrobeno. Patří mezi ně i vévodkyně Meghan, která během oficiální královské návštěvy Austrálie, Fidži, Tonga a Nového Zélandu vynesla hned několik takových kousků. Sklidila za to pochopitelně pochvalu od mnoha lidí.


Za zmínku stojí třeba bílé tenisky s výrazným černým V, které vévodkyně obula, když se spolu s manželem Harrym plavila na lodi. Jedná se o tenisky značky Veja, které jsou nejen ekologicky vyrobené, ale i veganské. Materiál ze kterého jsou, je organický a bez stopy chemikálií. Další plus získala vévodkyně i za to, že se jedná o australskou značku, kterou se rozhodla podpořit právě během své návštěvy Austrálie. K botám navíc oblékla černé skiny džíny značky Outland Denim, které také patří k eticky vyrobeným kouskům oděvu.


Své ekologické smýšlení vévodkyně potvrdila, když si na návštěvu australského ostrova Fraser oblékla maxi šaty značky Reformation. Na jednu stranu to od milovníků monarchie tak trochu schytala za hodně vysoký rozparek, na druhou stranu jí však hodně fanoušků tleskalo za to, že se rozhodla podpořit právě takovou společnost, jako je Reformation. Ta totiž bere ekologii velmi vážně. Investuje i do zelených budov a snaží se co nejvíc minimalizovat své odpadní stopy.


Stella McCartney je stále v kurzu!

1 nový důvod, proč milovat Meghan Markle

O tom, že nejde jen o pouhou shodu náhod se můžete přesvědčit sami. Ostatně Meghan se někdy přezdívá ‚zelená princezna‘, právě pro její známé ekologické smýšlení. To už dala najevo několikrát, např. když si oblékla šaty z dílny návrhářky Stelly McCartney. Ta totiž patří mezi britské průkopníky ve snaze o udržitelný módní průmysl.

 

Pokud se zajímáte o britskou královskou rodinu, nenechte si ujít článek, ve kterém najdete 5 zajímavostí o královně Alžbětě II.

Oblíbené články

4 tipy, jak si poradit s popraskanými rty 4 tipy, jak si poradit s popraskanými rty

7 zásadních chyb ve stylu oblékání 7 zásadních chyb ve stylu oblékání

 Jak se dnes oblékat ve stylu business casual Jak se dnes oblékat ve stylu business casual

14 dalších skvělých nápadů na tetování na zápěstí 14 dalších skvělých nápadů na tetování na zápěstí

 Co o vás prozradí barva rtěnky? Co o vás prozradí barva rtěnky?

 Dívka ukazuje, že i instagram může lhát Dívka ukazuje, že i instagram může lhát

11 nejlepších cviků pro perfektní zadeček (1. díl) 11 nejlepších cviků pro perfektní zadeček (1. díl)

7 motivů tetování na místech, kde si toho váš zaměstnavatel nevšimne 7 motivů tetování na místech, kde si toho váš zaměstnavatel nevšimne

5 tipů, jak si udržet krásné mladistvé ruce 5 tipů, jak si udržet krásné mladistvé ruce

3 typy zimních tónů pleti 3 typy zimních tónů pleti

13 tipů pro dokonalou pleť 13 tipů pro dokonalou pleť

7 tipů na skvělé masky na vlasy 7 tipů na skvělé masky na vlasy

Komentáře

    Vložit nový komentář