6 projevů chování, které zapůsobí na ostatní lidi tak, že budou vyhledávat vaši společnost
17. 12. 2020, Kategorie Vztahy
113 shlédnutí

6 projevů chování, které zapůsobí na ostatní lidi tak, že budou vyhledávat vaši společnost

https://www.powerofpositivity.com/most-attractive-behaviors/

Ten, kdo má sám v sebe důvěru, je přitažlivý pro ostatní lidi, a díky tomu s ním chtějí pracovat a trávit s ním čas" - Emmanuelle Chriqui

Být přitažlivým člověkem není jen o vzhledu – koneckonců v tomto ohledu jsou preference subjektivní a mohou se měnit podle rozmaru nejnovějších společenských trendů. Přitažlivost do značné míry závisí na tom, jak jednáte, a na tom, jak se projevujete při každodenní interakci s lidmi. Někdo se může stejně snadno šíleně zamilovat do vaší osobnosti, jako do vašeho zevnějšku.


Koneckonců, jste kompletní jedinec, složený z dobrých vlastností i nedostatků, které vás celkově utvářejí jako lidskou bytost. Existuje celá řada druhů chování, která dělají člověka atraktivním, ať už jde o muže nebo ženu. Posilovat tyto typy chování vás může učinit atraktivnějším a také pozitivnějším a šťastnějším člověkem.

Jaké chování utváří naši atraktivitu:

6 projevů chování, které zapůsobí na ostatní lidi tak, že budou vyhledávat vaši společnost

1) Umění naslouchat   

Lidé mají rádi, když je druhý poslouchá a rozumí jim. Být dobrým posluchačem je jednou z nejatraktivnějších vlastností, které člověk může mít, protože umožňuje, že budete lépe navazovat kontakt s lidmi. Když budete schopni pozorně reagovat na to, co ostatní lidé říkají, a ne jen čekat, až na vás v konverzaci přijde řada, budete moci vést smysluplný rozhovor mezi vámi a jinou osobou.

Být dobrým a aktivním posluchačem znamená, že vnímáte to, co druhý říká, takže cítí, že ho posloucháte a rozumíte mu. Je to přitažlivá kvalita chování a vytváří silná pouta a spojení.


2) Laskavost

Být laskavý je další vysoce atraktivní vlastnost, kterou člověk může mít. Když projevíte laskavost, lidé se k vám budou cítit přitahováni, protože budete vyzařovat vlídný klid, díky čemuž se lidé budou cítit milovaní a oceňovaní.

Lidé jsou více přitahováni těmi, kteří se chovají nezištně, ohleduplně a laskavě, než těmi, kteří jsou zlí a jízliví. Budete překvapeni, až zjistíte, že když se budete chovat nesobecky a nezištně, budete se cítit pozitivněji, což přiměje lidi chtít vám být blíž.

3) Úsměv

6 projevů chování, které zapůsobí na ostatní lidi tak, že budou vyhledávat vaši společnost

To dokáže každý, a je prokázáno, že se díky úsměvu budete cítit lépe, i když máte náročný den! Úsměv je jednou z nejzákladnějších a nejjednodušších věcí, které člověk může udělat, aby se stal atraktivnějším pro lidi kolem sebe. Úsměv uvolňuje endorfiny, což zlepší vaši náladu, a to opět způsobí, že se budete více usmívat - je to nekonečný cyklus! Když lidé uvidí váš úsměv, pocítí také pohodu a budou si vaši osobu spojovat se svými šťastnými pocity.


4) Smích

Ruku v ruce s úsměvem jde smích, který také přitahuje lidi a učiní vás pro ně atraktivnějšími. Smích také uvolňuje endorfiny, a je příznivý pro vaše emoční i fyzické zdraví! Snižuje u vás úroveň stresu, a s nízkou úrovní stresu budete mít lepší náladu. A lidé jsou přitahováni k těm, kteří se smějí a kteří je také dovedou rozesmát! Je příjemné se smát a lidé jsou automaticky přitahováni těmi, díky nimž se cítí dobře.

5) Sebedůvěra

6 projevů chování, které zapůsobí na ostatní lidi tak, že budou vyhledávat vaši společnost

Jak se říká, sebedůvěra je klíčová! Díky sebevědomí budete atraktivní pro ostatní a zároveň se budete cítit lépe. Pokud budete mít důvěru sami v sebe, ve svůj vzhled, své schopnosti a svou práci, budete lidi přitahovat. Pokud budete mít pocit méněcennosti nebo nenávisti k sobě samému, pravděpodobně budete lidi odrazovat. Na druhou stranu, když si ceníte vlastní hodnoty, je větší pravděpodobnost, že u ostatních vyvoláte také dobrý pocit a sebevědomí. Lidé, kteří projevují a vyzařují sebevědomí, jsou pro lidi kolem nich mnohem poutavější.

6) Rozumění řeči těla

Být dobrým posluchačem je důležité - ale co věci, které lidé neříkají nahlas? Schopnost číst u někoho řeč těla vám pomůže být lepším posluchačem a také ukáže, že jste schopni porozumět tomu, jak se cítí, i když vám to nemusí sdělovat. Empatie je atraktivní vlastnost a týká se především neverbálních podnětů. Když jste schopni přečíst něčí neverbální impulsy, můžete mu dát to, co potřebuje, aniž by si o to musel říci, což povede k interakcím, které jsou zdravé, pozitivní a dlouhodobé.

Jak vidíte, krásní můžete být v očích určitého zájemce, ale vaše chování může být i všeobecně atraktivní. Pokud si uděláte čas na studium vlastních zvyků a voleb a jejich změnu na atraktivnější chování, můžete dělat zázraky se všemi sociálními interakcemi, které ve svém životě máte. Budete k sobě přitahovat nejen lidi v romantickém smyslu, ale také platonická celoživotní přátelství. Zjistíte také, že váš postoj k životu se může změnit na mnohem pozitivnější a bohatší, jakmile vaše chování bude empatické, laskavé a soucitné.


Fyzický vzhled muži nepokládají za tak důležitý, jak si my ženy často myslíme. Velkou váhu přikládají hlavně našim vlastnostem. Více se můžete dozvědět v článku 7 věcí které muži ocení na ženách více než vzhled

Máte doma kočku?
Ano (38 %)
Ne (57 %)
Nevím (5 %)

Oblíbené články

3 rady, jak si zlepšit milostný život 3 rady, jak si zlepšit milostný život

 Tipy jak sbalit kluka Tipy jak sbalit kluka

10 tipů, jak si rychleji najít kluka 10 tipů, jak si rychleji najít kluka

17 romantických sms, které můžete své lásce napsat po schůzce 17 romantických sms, které můžete své lásce napsat po schůzce

10 věcí, které zásadně odlišují ženy od mužů a naopak 10 věcí, které zásadně odlišují ženy od mužů a naopak

5 dalších zajímavostí o britské královské rodině 5 dalších zajímavostí o britské královské rodině

10 důvodů, proč byste svého bývalého rozhodně neměla brát zpátky 10 důvodů, proč byste svého bývalého rozhodně neměla brát zpátky

4 znaky dobře fungujícího vztahu 4 znaky dobře fungujícího vztahu

10 způsobů, jak okouzlit každého muže (1. díl) 10 způsobů, jak okouzlit každého muže (1. díl)

5 tipů, kam vyrazit na Valentýna 5 tipů, kam vyrazit na Valentýna

7 typů fotek vašeho přítele, které byste měli mít 7 typů fotek vašeho přítele, které byste měli mít

5 chyb, které dokáží zničit každý vztah 5 chyb, které dokáží zničit každý vztah

Komentáře

    Vložit nový komentář