Jak vybrat ideální dárek pro muže k Vánocům
09. 12. 2019, Kategorie Rady a návody
721 shlédnutí

Jak vybrat ideální dárek pro muže k Vánocům

Redakce

Štědrý den se blíží a vy ještě nemáte speciální nápad, který muže opravdu potěší? Udělali jsme průzkum v jejich řadách a přinášíme vám zákulisní informace. Čtěte dál a dozvíte se několik tipů na dárky, které vykouzlí úsměv a rozehřejí jeho drsné srdce.

Abychom vybrali nejlepší dárek, měli bychom vědět, že muže nejvíce zajímají věci, které rozumí jejich potřebám. Jsou to praktické a užitečné věci přispívající jejich osobnímu nebo profesnímu životu.

5 rad pro výběr ideálního vánočního dárku pro muže:

  • Věci, které ho podpoří v koníčcích, nebo zefektivní jeho práci
  • Vytvořte hádanku, muži jsou hraví
  • Sledujte, co si sami kupují
  • Všimněte si, jak tráví svůj čas
  • Zjistěte, co potřebuje

Stále nevíte? Bez obav, máme pro vás konkrétní tipy dárků, co muži rádi dostávají. Spočítejte si, kolik chcete investovat a nechte se inspirovat.

Dárky do 500 Kč

 Jak vybrat ideální dárek pro muže k Vánocům

Jak jsme již zmínili, muži jsou praktici, kteří ocení užitečné věci. Když je navíc obalíte vtipem, zaručíme vám úspěch.

První tip jsou veselé barevné ponožky. Potřebuje váš muž doplnit energii? Pak ho naladí ponožky s motivem Espressa. Nebo jej nechte rozbalit pivní ponožky s cedulkou “Odměna za těžkou práci.” a pravděpodobně se stanou jeho nejoblíbenějšími.


A proto, že se důvod slavit najde vždy, pomozte mu s výběrem kompletního vybavení do společnosti. Řeč je o motýlcích, manžetových knoflíčcích a kravatách. Ať mu při nočních návratech z oslav není zima, vyberte mu ještě hřejivou šálu, nebo pletené čepice.

Praktickým povahám se také líbí peněženky, ze kterých se jejich těžce vydělané peníze jen tak nerozkutálí.

Dárky do 1000 Kč

 Jak vybrat ideální dárek pro muže k Vánocům

Radost muži udělá také vyhlídka na nové zážitky, po jejichž stopách se může vydat v pohodlných botách. Nebo ho nalákejte na relax ve srubu v novém svetru. U přírodního dřeva ještě chvíli zůstaneme, protože náš další tip jsou luxusní dřevěné motýlky k výjimečným událostem. Není váš muž milovník Vánoc? Rozehřejte jeho postoj výbavou od hlavy až k patě - velmi oblíbené jsou veselé vánoční svetry, vánoční ponožky a vánoční spodní prádlo.


Dejte mu najevo, že si ho vážíte třeba pohodlnými tepláky. Protože to nejsou obyčejné tepláky, ale volný večer s kumpány u fotbalu. Pokud však přichází ze zábavy pozdě, naznačte mu to vkusnými hodinkami.

Dárky nad 1000 Kč

 Jak vybrat ideální dárek pro muže k Vánocům

Pokud hledáte luxusní a originální dárky, které ho opravdu dostanou, buďte o krok napřed.

Naplánujte třeba dokonalý wellness víkend tak, že mu zabalíte voucher do nové tašky. Přihoďte pár boxerek, ponožek, nebo tričko a máte dokonalý dárek.

Dejte mu možnost projevit tajně ukrývaného krále plesu. Vyberte pro něj boty, které jen tak neprošoupe, nebo ho obdarujte kvalitní bavlněnou košilí a koženými kšandami s motýlkem, které využije jak u štědrovečerního stolu, tak v létě na svatbě.

Díky vám může být elegánem i při hledání stánku s nejlepším punčem, protože vlněný kabát přece nepotřebuje. Vsaďte se ale, že když už ho bude mít, nedá na něj dopustit.

Pokud hledáte opravdu ideální dárek, tak si pamatujte, že je ten, který si obdarovaný sám vybere. Vhodné jsou tedy dárkové poukazy v obchodě, který se specializuje pouze na přání a potřeby mužů. Takovým je například Wayfarer.

Oblíbené články

5 typů knih, které ocení i malé děti 5 typů knih, které ocení i malé děti

6 maličkostí, které potřebujeme slyšet ve stresu 6 maličkostí, které potřebujeme slyšet ve stresu

35 tipů jak flirtovat 35 tipů jak flirtovat

1 tip, který je lepší, než ranní káva 1 tip, který je lepší, než ranní káva

5 způsobů, jak si pročistit auru a odstranit negativní energii 5 způsobů, jak si pročistit auru a odstranit negativní energii

17 věcí, které můžete dělat se svým miláčkem, aniž opustíte postel 17 věcí, které můžete dělat se svým miláčkem, aniž opustíte postel

6 tipů, jak splnit své novoroční předsevzetí 6 tipů, jak splnit své novoroční předsevzetí

5 způsobů, jak být hygge a vytvořit si po vzoru Dánů šťastný život 5 způsobů, jak být hygge a vytvořit si po vzoru Dánů šťastný život

9 filmů, které prostě patří k vánočním svátkům 9 filmů, které prostě patří k vánočním svátkům

10 chyb při vaření 10 chyb při vaření

11 rad jak najít vnitřní klid a udělat váš den poklidnější a život šťastnější 11 rad jak najít vnitřní klid a udělat váš den poklidnější a život šťastnější

 Naplánuj si letní brigádu v USA už dnes! Naplánuj si letní brigádu v USA už dnes!

12 návyků lidí, kteří si vytvářejí své vlastní štěstí 12 návyků lidí, kteří si vytvářejí své vlastní štěstí

5 důvodů, proč si vytvořit tričko s vlastním potiskem 5 důvodů, proč si vytvořit tričko s vlastním potiskem

8 principů, jak zvládají velmi úspěšné ženy své pátky 8 principů, jak zvládají velmi úspěšné ženy své pátky

8 důvodů, proč je kočka nejlepší zvíře 8 důvodů, proč je kočka nejlepší zvíře

Komentáře

    Vložit nový komentář