Jak vybrat ideální dárek pro muže k Vánocům

 Jak vybrat ideální dárek pro muže k Vánocům

Štědrý den se blíží a vy ještě nemáte speciální nápad, který muže opravdu potěší? Udělali jsme průzkum v jejich řadách a přinášíme vám zákulisní informace. Čtěte dál a dozvíte se několik tipů na dárky, které vykouzlí úsměv a rozehřejí jeho drsné srdce.

Abychom vybrali nejlepší dárek, měli bychom vědět, že muže nejvíce zajímají věci, které rozumí jejich potřebám. Jsou to praktické a užitečné věci přispívající jejich osobnímu nebo profesnímu životu.

5 rad pro výběr ideálního vánočního dárku pro muže:

  • Věci, které ho podpoří v koníčcích, nebo zefektivní jeho práci
  • Vytvořte hádanku, muži jsou hraví
  • Sledujte, co si sami kupují
  • Všimněte si, jak tráví svůj čas
  • Zjistěte, co potřebuje

Stále nevíte? Bez obav, máme pro vás konkrétní tipy dárků, co muži rádi dostávají. Spočítejte si, kolik chcete investovat a nechte se inspirovat.

Dárky do 500 Kč

 Jak vybrat ideální dárek pro muže k Vánocům

Jak jsme již zmínili, muži jsou praktici, kteří ocení užitečné věci. Když je navíc obalíte vtipem, zaručíme vám úspěch.

První tip jsou veselé barevné ponožky. Potřebuje váš muž doplnit energii? Pak ho naladí ponožky s motivem Espressa. Nebo jej nechte rozbalit pivní ponožky s cedulkou “Odměna za těžkou práci.” a pravděpodobně se stanou jeho nejoblíbenějšími.

A proto, že se důvod slavit najde vždy, pomozte mu s výběrem kompletního vybavení do společnosti. Řeč je o motýlcích, manžetových knoflíčcích a kravatách. Ať mu při nočních návratech z oslav není zima, vyberte mu ještě hřejivou šálu, nebo pletené čepice.

Praktickým povahám se také líbí peněženky, ze kterých se jejich těžce vydělané peníze jen tak nerozkutálí.

Dárky do 1000 Kč

 Jak vybrat ideální dárek pro muže k Vánocům

Radost muži udělá také vyhlídka na nové zážitky, po jejichž stopách se může vydat v pohodlných botách. Nebo ho nalákejte na relax ve srubu v novém svetru. U přírodního dřeva ještě chvíli zůstaneme, protože náš další tip jsou luxusní dřevěné motýlky k výjimečným událostem. Není váš muž milovník Vánoc? Rozehřejte jeho postoj výbavou od hlavy až k patě – velmi oblíbené jsou veselé vánoční svetry, vánoční ponožky a vánoční spodní prádlo.

Dejte mu najevo, že si ho vážíte třeba pohodlnými tepláky. Protože to nejsou obyčejné tepláky, ale volný večer s kumpány u fotbalu. Pokud však přichází ze zábavy pozdě, naznačte mu to vkusnými hodinkami.

Dárky nad 1000 Kč

 Jak vybrat ideální dárek pro muže k Vánocům

Pokud hledáte luxusní a originální dárky, které ho opravdu dostanou, buďte o krok napřed.

Naplánujte třeba dokonalý wellness víkend tak, že mu zabalíte voucher do nové tašky. Přihoďte pár boxerek, ponožek, nebo tričko a máte dokonalý dárek.

Dejte mu možnost projevit tajně ukrývaného krále plesu. Vyberte pro něj boty, které jen tak neprošoupe, nebo ho obdarujte kvalitní bavlněnou košilí a koženými kšandami s motýlkem, které využije jak u štědrovečerního stolu, tak v létě na svatbě.

Díky vám může být elegánem i při hledání stánku s nejlepším punčem, protože vlněný kabát přece nepotřebuje. Vsaďte se ale, že když už ho bude mít, nedá na něj dopustit.

Pokud hledáte opravdu ideální dárek, tak si pamatujte, že je ten, který si obdarovaný sám vybere. Vhodné jsou tedy dárkové poukazy v obchodě, který se specializuje pouze na přání a potřeby mužů. Takovým je například Wayfarer.

Přidej první komentář

Napsat komentář