7 věcí, které by si muži přáli, aby o nich ženy věděly
31. 08. 2015, Kategorie Rady a návody
5905 shlédnutí

7 věcí, které by si muži přáli, aby o nich ženy věděly

http://love.allwomenstalk.com/these-are-the-things-men-wish-women-knew-about-them/

Záhad kolem opačného pohlaví je více, než je tajemství vesmíru. Ale zatímco prostředky pro pochopení kosmu jsou o technologické přesnosti (třeba Hubbleův teleskop), jaké prostředky máme pro pochopení opačného pohlaví? Rady matek z poloviny minulého století, časopisy jako Maxim a Cosmopolitan nebo kniha „Muži jsou z Marsu a ženy z Venuše“. Možná je načase, aby několik statečných mužů učinilo odvážný krok a prozradili ženám v našem magazínu pro ženy o sobě několik důležitých faktů.

1) Mužům přijdou ženy krásné i bez make-upu

Muže nepřitahuje váš make-up. Přitahuje je vaše mysl, váš smysl pro humor, roztomilé chrochtání, když se hlasitě smějete, to, že kýcháte jako malá myška, vaše sebejistota a krásný úsměv. Make-up, stejně jako módu, můžete využít k vyjádření sebe sama a pravděpodobně ho stejně nosíte spíše kvůli sobě, a muži samozřejmě oceňují, že o sebe pečujete a chcete vypadat „lépe“. Ale neměla byste se bez něj cítit méně krásná. Protože jste nepopsatelně nádherná jak s make-upem, tak bez něj.

2) Inteligence je lepší než plastika prsou

Ženy nejsou tak bezmocné, jak by vám tvrdil váš starý taťka. Současné ženy jsou manažerky, bioložky nebo ministryně obrany, a na mozku mužům záleží víc, než si myslíte. Muž nechce jen tančit okolo „opravdové“ konverzace. Chce se od vás něco naučit, dozvědět se něco nového. Chce vás vzít na drink a být ohromen vašimi vědomostmi a názory. Vaše inteligence není jen atraktivní, je přímo sexy.

3) Na sebevědomí vážně záleží

Někteří muži vyhledávají nejisté ženy, aby s nimi mohli snáze manipulovat, ovládat je a chovat se k nim jako úplný idiot. Sebevědomá žena se uchrání nejen od zástupu idiotů, ale zároveň ušetří hromadu peněz za kosmetické produkty, které opravdu nepotřebuje, protože sebevědomí z vás září víc než jakýkoli BB krém nebo bronzer (nebo cokoli jiného). Závan sebevědomí zaujme muže rychleji a snáz než Pantene Pro V a lesklé vlasy zářící ve slunečním svitu.

4) Muži mají také city

Možná o nich tak často nemluví, ale zároveň muži vědí, jak důležité mluvit o nich je. Někdy je přístup stoického, tichého a náladového jeskynního muže způsob, jak přežít příšerného šéfa nebo otravného příbuzného. Ale pocit, že selháváte a nedokážete platit účty, není něco, co by s sebou muž chtěl tahat jako třetí varle. Vše co potřebuje je sklenice whisky a polibek u čistého stolu. Whisky a pusa je totiž tisíckrát lepší než věta „Co je špatně?“. Jde o to malé vlezlé slůvko „špatně“. Nikdo nechce mluvit o čemkoli špatném, takže po whisky a polibku se prostě zeptejte, o co jde, a muži se daleko snáz svěří, než aby museli vysvětlovat, co je „špatně“.

5) Rozesmějte ho, tím ho dostanete do kolen

Smysl pro humor, škádlení a i trochu chytráctví je něco, co muži považují za neodolatelně sexy. Být vtipný je totiž mistrovská disciplína v mezilidských vztazích. Tak se proslavil i někdo tak zoufalý, jako je Petr Novotný. Najít někoho, kdo vás umí rozesmát, je pravé a upřímné spojení. Je příjemným šokem potkat někoho opravdově vtipného, posouvá to vztah na úplně novou úroveň. Muži často neočekávají, že je žena rozesměje, takže dopad, jaký to na něj má, je nezměrný.

6) Muži nejsou tak hloupí

Muži jsou o moc komplexnější, než by Homer Simpson nebo Al Bunda či jakýkoli chlápek z TV reklamy mohli napovídat. Vědí, že vaše kamarádky umí občas být jízlivé, že vy potřebuje občas slyšet kompliment na svůj vzhled, i když si nemyslíte, že vám to sluší (ale oni si to myslí). Chápou jemnosti, potřeby a složitost vztahů. A někdy to zvládnou správně i bez toho, aby se moc snažili.

7) Mazlení je Nebe na Zemi

Intimita již není tabu. Muži milují doteky ženské kůže, jejich dech i vůni. Není to tak dávno, co byl muž považován za absolutního slabocha, když se rád mazlil. Tvářili se jako drsňáci a dávali najevo, že vám prokazují svým objetím laskavost. Někteří muži si stále myslí, že je to pravda, ale většina to vidí jinak. Pokud tvrdí, že se mazlit nechtějí, předstírají to stejně, jako Leoš Mareš předstíral zpěv. Nemazlivý muž bude chvíli protestovat a pak vám usne v náručí jako miminko.

 

Které z těchto tajemství vás překvapilo a o které se podělíte se svými kamarádkami? Nebo už jste tohle všechno věděla? Pokud ano, pak asi nakonec ženy a muži nejsou tolik rozdílní.

 

 

 

Oblíbené články

3 úvahy, které vás spojí s přírodou i v prostředí vlastního bytu 3 úvahy, které vás spojí s přírodou i v prostředí vlastního bytu

4 rady, jak si co nejvíc zpříjemnit těhotenství 4 rady, jak si co nejvíc zpříjemnit těhotenství

4 důvody, proč se vydat na cesty s knihou TRAVEL BIBLE 4 důvody, proč se vydat na cesty s knihou TRAVEL BIBLE

5 snadných receptů na různé druhy ledové kávy 5 snadných receptů na různé druhy ledové kávy

 Novoroční předsevzetí? Vyzkoušejte tyto 4 alternativy! Novoroční předsevzetí? Vyzkoušejte tyto 4 alternativy!

4 věci, které byste měli vědět o fenoménu Zero Waste 4 věci, které byste měli vědět o fenoménu Zero Waste

10 kosmetických tipů, které vám pomohou k dokonalosti na všech fotkách 10 kosmetických tipů, které vám pomohou k dokonalosti na všech fotkách

11 tipů, jak si usnadnit domácí přípravu jídla 11 tipů, jak si usnadnit domácí přípravu jídla

 Recept na slavnostně připraveného lososa Recept na slavnostně připraveného lososa

6 kroků, jak získat ztracené sebevědomí 6 kroků, jak získat ztracené sebevědomí

Komentáře

    Vložit nový komentář