7 kousků, které by měla mít v šatníku každá žena

7 kousků, které by měla mít v šatníku každá žena

Na světě existuje spousta módních výstřelků, po kterých za několik sezón nikdo ani nevzdechne. Na druhou stranu tu jsou ale i takové kousky oblečení, které by měly být bezpochyby součástí šatníku každé správné ženy. Takové, které se dají kombinovat a nosit na spousty způsobů. Máte je také?


1) Trenčkotový kabát

S&nbspgotakovým kouskem se nikdy neztratíte. Můžete ho obléct k&nbspgoúzkým jeanům stejně jako ke kostýmku. Je praktický a hlavně nadčasový, nemusíte se proto bát, že by vám příští zimu zůstal nepovšimnutý ležet ve skříni.

2) Mohérový svetr

7 kousků, které by měla mít v šatníku každá žena

Na kvalitu zahrajeme i v&nbspgotomto případě. Teploučký a měkoučký svetr vám totiž může při správném zacházení vydržet několik let. Sáhněte třeba po šedé barvě, která se krásně kombinuje s&nbspgovětšinou barev!

3) Bílá košile

Další skvěle kombinovatelný kousek představuje košile. Vlastně ani nemusí být bílá, hlavní ovšem je, aby byla kvalitní a dobře vám seděla. Při zkoušení proto dobře zkontrolujte, jestli se vám v oblasti hrudníku netvoří nevzhledné vybouleniny mezi knoflíky.

4) Černý rolák

V&nbspgotomto kousku oblečení budete vždy sexy, zároveň ale nebudete působit nepatřičně (třeba v&nbspgopráci). Velkou výhodou je i jeho univerzálnost. Dá se totiž nosit prakticky úplně ke všemu, což je velká výhoda. V&nbspgozimě vám navíc nebude foukat za krk!

5) Padnoucí Levisky

7 kousků, které by měla mít v šatníku každá žena

Kvalitní jeany by měly být součástí každého šatníku. Při výběru se ale nenechte strhnout módními trendy, ne každé ženě totiž úzké nohavice sluší! Než vyrazíte na lov, prohlédněte si raději na internetu různé střihy jeanů, jejich výhody a nevýhody. V&nbspgokabince pak sama uvidíte, které vám padnou!

6) Plisovaná sukně

Součástí vaší skříně by měl být i nějaký veselý ženský kousek. Krásně vypadají plisované sukně, které se navíc dají sehnat v&nbspgorůzných délkách (zde platí totéž, co u jeanů – každému padne jiná délka sukně, tak na to dejte pozor).

7) Křivák

Naprosto nadčasový kousek, kterým osvěžíte každý svůj outfit. Můžete v&nbspgoněm být něžná, drsná i neutrální, vždy ale budete zaručeně trendy. Nikde se navíc nepíše, že si musíte vybrat zrovna černou barvu! Co třeba metalická stříbrná? Nebo hnědá? Je to jen na vás.

&nbspgo

&nbspgo

Zajímá vás móda? Tak to určitě musíte znát 4&nbspgovelká jména české módní scény! Tito návrháři sklízí úspěch na mnoha frontách.

Přidej první komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.