6 nápadů na virtuální rande v době omezení osobních setkávání
27. 03. 2020, Kategorie Vztahy
655 shlédnutí

6 nápadů na virtuální rande v době omezení osobních setkávání

https://www.mindbodygreen.com/articles/digital-date-ideas-for-social-distancing

V této době omezení přímých sociálních kontaktů v období epidemie se mluví o důležitosti přátelství, ale co naše další vztahy? Zatímco některé páry se rozhodly, že se po dobu omezujících opatření sestěhují, ti, kteří tuto možnost nemají, (nebo ti v nových vztazích), se možná ptají, jak vztah udržet a řekněme „vídat se“ bez obvyklých dostupných možností.

Ať už jste časem ověřený pár, který náhle musel zrušit plánovaná setkání, nebo prožíváte nově rašící romantický vztah, který trpí skličujícími opatřeními, tyto nápady vám mohou přinést vzájemný kontakt a sociální energii, po které toužíte, zatímco stále zodpovědně dodržujete zákazy a zůstáváte každý doma.


1) Sledujte show nebo film společně

Máme to štěstí, že žijeme ve věku, kdy můžeme streamovat podle libosti, a díky tomu je vám a vašemu miláčkovi k dispozici mnoho úžasných filmů a pořadů. Určitě nejdete něco, co vám bude oběma vyhovovat. Rozšíření Google Chrome Netflix Party usnadňuje synchronizované streamování, a dává vám možnost přidat se k chatu.

2) Vařte společně

6 nápadů na virtuální rande v době omezení osobních setkávání

Vyhledejte svůj oblíbený video chat o vaření a pusťte se oba do přípravy jídla. Zajímavé je to, že musíte najít recept, na který máte oba potřebné ingredience. Naštěstí můžete využít různé konzervované potraviny, jako je například cizrna. Nejste schopni vařit totéž? To je v pořádku: zkuste si navzájem poslat svůj oblíbený recept na chutné jídlo a sdílet tak lásku.

3) Naplánujte si noc s digitálními hrami

6 nápadů na virtuální rande v době omezení osobních setkávání

Pamatujete, když každý, koho znáte, hrál hru „Slova s přáteli (Words With Friends)“? Zahrajte si ji zas, ale také si prohlédněte některé další hry, které můžete hrát společně online (včetně Scrabble, pokud jste opravdu fanoušci slovních her). Aplikace jako House Party a další mají vestavěné funkce, které vám umožní hrát společně hry.


4) Sledujte operu nebo navštivte muzeum, nebo si společně prohlédněte přírodní zajímavosti

6 nápadů na virtuální rande v době omezení osobních setkávání

Vzhledem k tomu, že bylo nutné uzavřít vstup pro skutečné návštěvníky, obrátilo se mnoho předních kulturních institucí na světě k živým streamům a videonahrávkám. Metropolitní opera nabízí „Nightly Met Opera Streams“ a Google Arts & Culture nabízí výhled do interiéru mnoha slavných muzeí a památek (a také přírodních rezervací a ZOO). Na FB se denně objevuje nabídka divadelních představení a koncertů on-line.


5) Vyberte knihu, kterou si chcete přečíst společně (nebo podcast k poslechu)

6 nápadů na virtuální rande v době omezení osobních setkávání

Máte oba doma výtisk některého z nejlepších letošních bestsellerů? Nikdy nebyl lepší čas na to, abyste se ponořili do příběhu, tak proč to neudělat společně? Pokud nemáte k dispozici stejné čtení, ale máte kartu do knihovny, můžete získat přístup k množství zvukových a elektronických knih prostřednictvím jejich programů. Pokud vás čtení nebaví, můžete si oba pustit nový oblíbený podcast. Přinejmenším budete mít něco jiného, o čem se budete bavit, než COVID-19.

6) Dopřejte si společně ranní kávu

6 nápadů na virtuální rande v době omezení osobních setkávání

Když nic ostatního nevychází, vraťte se ke staré oblíbené metodě: pozvání na kávu. Jak se všichni snažíme ve ztížených podmínkách dodržovat naše zvyky, naplánujme si ranní schůzku u šálku kávy (prostřednictvím vaší oblíbené video platformy). Je to konkrétní příležitost, jak se povzbudit před začátkem domácího studia nebo pracovního dne na home office. Může vám to pomoci začít den v jiném duchu, než je prohlížení vašich sociálních sítí.


O vztah je potřeba neustále pečovat. Při troše pozitivní energie a odhodlání můžete prožívat pocit sounáležitosti i při dočasném bolestném odloučení. Mohl by vás zajímat také článek 7 předsevzetí pro páry z oblasti sexu a partnerství, která mohou upevnit jejich vztah

Víte heslo do telefonu vašeho partnera?
Ano (38 %)
Ne (53 %)
Nevím (9 %)

Oblíbené články

4 tipy, jak se vypořádat se samotou 4 tipy, jak se vypořádat se samotou

6 nápadů na virtuální rande v době omezení osobních setkávání 6 nápadů na virtuální rande v době omezení osobních setkávání

 Vděčnost vám může pomoci stále milovat vašeho partnera Vděčnost vám může pomoci stále milovat vašeho partnera

17 věcí, které by se neměly změnit se vstupem do manželství 17 věcí, které by se neměly změnit se vstupem do manželství

5 chyb, které dokáží zničit každý vztah 5 chyb, které dokáží zničit každý vztah

5 frází, díky kterým jsou páry věčně zamilované 5 frází, díky kterým jsou páry věčně zamilované

 Vytvořte si svého vlastního svatebního průvodce Vytvořte si svého vlastního svatebního průvodce

10 věcí, které zásadně odlišují ženy od mužů a naopak 10 věcí, které zásadně odlišují ženy od mužů a naopak

5 celebrit, které se staly matkami až po čtyřicítce 5 celebrit, které se staly matkami až po čtyřicítce

4 zkoušky pro vaši lásku. Chcete si být jistá, že to s vámi myslí vážně? 4 zkoušky pro vaši lásku. Chcete si být jistá, že to s vámi myslí vážně?

3 způsoby, jak si po porodu začít znovu užívat sex 3 způsoby, jak si po porodu začít znovu užívat sex

10 důvodů, proč byste svého bývalého rozhodně neměla brát zpátky 10 důvodů, proč byste svého bývalého rozhodně neměla brát zpátky

5 věcí, které nás naučili seriáloví Přátelé 5 věcí, které nás naučili seriáloví Přátelé

 Návod jak sbalit kluka v sedmi bodech - 2) Upevněte vaše přátelství Návod jak sbalit kluka v sedmi bodech - 2) Upevněte vaše přátelství

Komentáře

    Vložit nový komentář