5 tipů, jak si udržet krásné mladistvé ruce
22. 09. 2017, Kategorie Móda a krása
1233 shlédnutí

5 tipů, jak si udržet krásné mladistvé ruce

Péťa Stenzelová

Přibývající roky se odrážejí na různých částech vašeho těla – obličej, dekolt nebo třeba vlasy. To všechno ženy řeší a pomocí různých zkrášlovacích prostředků předcházejí nepříjemnostem. Většinou však zapomínají na své ruce! Ty přitom prozrazují věk snad ještě okatěji, než vrásky na obličeji. V dnešním článku si proto vyměníme několik tipů, díky kterým budou vaše ruce vypadat stále tak mladě, jako byste právě oslavila dvacáté narozeniny. Jak tedy postupovat?

1) Dbejte na hydrataci

4 tipy, jak si udržet krásné mladistvé ruce

Příznaky přibývajících let lze zastavit i používáním něčeho tak obyčejného, jako je krém na ruce. Díky pravidelnému mazání si udržíte v dobrém stavu ochranný film pokožky, která bude díky vaší péči i nadále pružná a vláčná. Pravidelným mazáním se tak vyhnete nevzhledným šupinkám, prasklinkám, či vysušené pokožce.

 

2) Předcházejte zbytečnému namáhání

Pokud v domácnosti používáte na úklid chemikálie, nezapomínejte na ochranné rukavice! Totéž platí i v momentě, kdy si budete barvit hlavu nebo třeba jen pracovat na zahrádce. Jakékoliv vnější vlivy mohou na vaše ruce působit nepříznivě, tak proč tomu nepředejít, když je to možné?

 

3) Objevte parafín

Vaše ruce si jistě zaslouží péči. Právě tu jim můžete poskytnout pomocí parafínového zábalu, který pomáhá prokrvit pokožku. Přípravky pro takový zábal najdete, stejně jako peeling či olejíčky, v drogérii. Nejde o žádný přehnaně drahý přípravek.

4) Starejte se o své nehty

4 tipy, jak si udržet krásné mladistvé ruce

Vzhled rukou určují do jisté míry zejména nehty. Starejte se proto o ně nejen během pravidelných návštěv manikérky, ale také během vašeho běžného dne. Na trhu je k dostání celá řada různých doplňků stravy, které vám díky účinným látkám pomohou k pevnějším a lesklejším nehtům.

 

5) Předejděte pigmentovým skvrnám

Tento problém se netýká jen starších ročníků, jak se mnoho žen mylně domnívá. Jejich samotnému výskytu můžete předejít správnou životosprávou, zejména pak péčí o svá játra (ne nadarmo se tyto flíčky označují jako jaterní skvrny). Dobré je také používat na ruce krémy s ochranným faktorem UV. Slunce totiž naší pokožce škodí! Pokud už skvrny máte, zkuste bělící peelingy a speciální krémy.

 

Přečtěte si také rad, jak se správně líčit pod dioptrické brýle!

Cítíte se někdy nedoceněně?
Ano (70 %)
Ne (12 %)
Nevím (18 %)

Oblíbené články

4 barvy, díky kterým budete vypadat opálenější 4 barvy, díky kterým budete vypadat opálenější

19 věcí, které pochopí jen ženy se smyslem pro levnou módu 19 věcí, které pochopí jen ženy se smyslem pro levnou módu

10 inspirací na chlupaté nehty - šílenost nebo nový módní trend? 10 inspirací na chlupaté nehty - šílenost nebo nový módní trend?

7 módních novinek letní sezony 2017! 7 módních novinek letní sezony 2017!

 Yazemeenah Rossi: Modelkou v 61 letech! Yazemeenah Rossi: Modelkou v 61 letech!

19-4052 neboli klasická modř ovládne rok 2020! 19-4052 neboli klasická modř ovládne rok 2020!

5 květinových doplňků, které prostě musíte mít! 5 květinových doplňků, které prostě musíte mít!

18-3838 TCX: seznamte se s barvou roku 2018! 18-3838 TCX: seznamte se s barvou roku 2018!

4 rady, jak být krásnou nevěstou 4 rady, jak být krásnou nevěstou

Komentáře

    Vložit nový komentář