5 celebrit, které se staly matkami až po čtyřicítce
12. 05. 2020, Kategorie Vztahy
436 shlédnutí

5 celebrit, které se staly matkami až po čtyřicítce

Péťa Šolajová

Rodičovství je krok, který si v současné době mnoho párů dlouze rozmýšlí. Ženy studují, budují si kariéru a vztah. Zároveň si chtějí užít i svobodu, cestovat a rozšiřovat si své obzory. Mateřství se tak oproti předchozím rokům posouvá na vyšší věkovou hranici. Tento trend můžeme často sledovat i u známých osobností, které tak ukazují, že vyjma několika zdravotních rizik je i pozdní mateřství skvělé.

Vendula Pizingerová (48 let)

5 celebrit, které se staly matkami až po čtyřicítce

Velký poprask se strhnul v momentě, kdy na sociálních sítích oznámila těhotenství zakladatelka nadačního fondu Kapka naděje Vendula Pizingerová. Spolu s mladším manželem Josefem čeká prvního společného potomka, ona sama už ale na svět dvě děti přivedla. Dceru Klárku, která bohužel zemřela, a syna Jakuba, porodila hudebnímu skladateli Karlu Svobodovi.

Gwen Stefani (44 let)

Po čtyřicítce přivedla na svět svého třetího potomka i americká zpěvačka Gwen Stefani. Její starší synové Kingston a Zuma tak přivítali na svět chlapečka, kterého diva pojmenovala Apollo Bowie Flynn. Všechny děti má Gwen Stefani se svým bývalým manželem Gavinem Rossdalem. Vztah se jim po třinácti letech rozpadl, když vyšlo najevo, že ji podváděl s chůvou.


Báta Basiková (47 let)

Několik let před padesátkou si pořídila miminko i česká zpěvačka Bára Basiková. Ta v té době již byla maminkou, měla totiž dvě téměř dospělé dcery z předchozího vztahu, dvojčata Annu a Marii. Syna Theodora porodila svému současnému manželovi, produkčnímu Petrovi Polákovi.

Eva Mendes (41 let)

5 celebrit, které se staly matkami až po čtyřicítce

Americká herečka Eva Mendes našla štěstí až v pozdějším věku, když poznala otce svých dětí Ryana Goslinga. Přestože si pár přísně střeží soukromí, na veřejnost se dostala informace, že Eva porodila své první miminko, dceru Esmeraldu, až ve svých 40 letech. O rok a půl později přivítal pár ještě druhého potomka, dceru Amandu Lee.


Cameron Diaz (47 let)

Velký šok pro veřejnost přišel ve chvíli, kdy známá herečka Cameron Diaz oznámila, že se spolu se manželem Benji Maddenem stali rodiči. Herečka totiž na snímcích z uplynulých měsíců nevypadá gravidní ani v náznaku. Přestože každé těhotenství je jiné a je tak docela možné, že Cameron opravdu těhotná byla, je pravděpodobnější, že dceru Raddix páru odnosila náhradní matka.


Víte, jak potěšit novopečenou maminku? Přečtete si náš článek, ve kterém najdete hned několik tipů a rad.

Máte doma pejska?
Ano (61 %)
Ne (34 %)
Nevím (6 %)

Oblíbené články

 Sex – kdy je na něj nejlepší čas? Sex – kdy je na něj nejlepší čas?

5 tipů, kam vyrazit na Valentýna 5 tipů, kam vyrazit na Valentýna

4 tipy, jak se vypořádat se samotou 4 tipy, jak se vypořádat se samotou

17 věcí, o kterých byste svému klukovi nikdy neměla lhát 17 věcí, o kterých byste svému klukovi nikdy neměla lhát

 Návod jak sbalit kluka v sedmi bodech - 4) Posuňte se ve vztahu dál Návod jak sbalit kluka v sedmi bodech - 4) Posuňte se ve vztahu dál

10 rysů opravdu autentických lidí, kterým je cizí přetvářka 10 rysů opravdu autentických lidí, kterým je cizí přetvářka

21 neobyčejných romantických gest, která dostanou každou ženu 21 neobyčejných romantických gest, která dostanou každou ženu

17 romantických sms, které můžete své lásce napsat po schůzce 17 romantických sms, které můžete své lásce napsat po schůzce

Komentáře

    Vložit nový komentář