5 celebrit, které se staly matkami až po čtyřicítce
12. 05. 2020, Kategorie Vztahy
317 shlédnutí

5 celebrit, které se staly matkami až po čtyřicítce

Péťa Šolajová

Rodičovství je krok, který si v současné době mnoho párů dlouze rozmýšlí. Ženy studují, budují si kariéru a vztah. Zároveň si chtějí užít i svobodu, cestovat a rozšiřovat si své obzory. Mateřství se tak oproti předchozím rokům posouvá na vyšší věkovou hranici. Tento trend můžeme často sledovat i u známých osobností, které tak ukazují, že vyjma několika zdravotních rizik je i pozdní mateřství skvělé.

Vendula Pizingerová (48 let)

5 celebrit, které se staly matkami až po čtyřicítce

Velký poprask se strhnul v momentě, kdy na sociálních sítích oznámila těhotenství zakladatelka nadačního fondu Kapka naděje Vendula Pizingerová. Spolu s mladším manželem Josefem čeká prvního společného potomka, ona sama už ale na svět dvě děti přivedla. Dceru Klárku, která bohužel zemřela, a syna Jakuba, porodila hudebnímu skladateli Karlu Svobodovi.

Gwen Stefani (44 let)

Po čtyřicítce přivedla na svět svého třetího potomka i americká zpěvačka Gwen Stefani. Její starší synové Kingston a Zuma tak přivítali na svět chlapečka, kterého diva pojmenovala Apollo Bowie Flynn. Všechny děti má Gwen Stefani se svým bývalým manželem Gavinem Rossdalem. Vztah se jim po třinácti letech rozpadl, když vyšlo najevo, že ji podváděl s chůvou.


Báta Basiková (47 let)

Několik let před padesátkou si pořídila miminko i česká zpěvačka Bára Basiková. Ta v té době již byla maminkou, měla totiž dvě téměř dospělé dcery z předchozího vztahu, dvojčata Annu a Marii. Syna Theodora porodila svému současnému manželovi, produkčnímu Petrovi Polákovi.

Eva Mendes (41 let)

5 celebrit, které se staly matkami až po čtyřicítce

Americká herečka Eva Mendes našla štěstí až v pozdějším věku, když poznala otce svých dětí Ryana Goslinga. Přestože si pár přísně střeží soukromí, na veřejnost se dostala informace, že Eva porodila své první miminko, dceru Esmeraldu, až ve svých 40 letech. O rok a půl později přivítal pár ještě druhého potomka, dceru Amandu Lee.


Cameron Diaz (47 let)

Velký šok pro veřejnost přišel ve chvíli, kdy známá herečka Cameron Diaz oznámila, že se spolu se manželem Benji Maddenem stali rodiči. Herečka totiž na snímcích z uplynulých měsíců nevypadá gravidní ani v náznaku. Přestože každé těhotenství je jiné a je tak docela možné, že Cameron opravdu těhotná byla, je pravděpodobnější, že dceru Raddix páru odnosila náhradní matka.


Víte, jak potěšit novopečenou maminku? Přečtete si náš článek, ve kterém najdete hned několik tipů a rad.

Cítíte se někdy osamělá?
Ano (73 %)
Ne (20 %)
Nevím (7 %)

Oblíbené články

 Návod jak sbalit kluka v sedmi bodech - 4) Posuňte se ve vztahu dál Návod jak sbalit kluka v sedmi bodech - 4) Posuňte se ve vztahu dál

5 tipů, jak otevřeně mluvit s partnerem o sebeuspokojování 5 tipů, jak otevřeně mluvit s partnerem o sebeuspokojování

10 věcí, které jsem měla vědět předtím, než jsem podala žádost o rozvod 10 věcí, které jsem měla vědět předtím, než jsem podala žádost o rozvod

 Tohle nezdravé chování neprospívá nikomu, kdo je momentálně single Tohle nezdravé chování neprospívá nikomu, kdo je momentálně single

 Návod jak sbalit kluka v sedmi bodech - 2) Upevněte vaše přátelství Návod jak sbalit kluka v sedmi bodech - 2) Upevněte vaše přátelství

8 rad, jak se bezbolestně rozejít s partnerem 8 rad, jak se bezbolestně rozejít s partnerem

5 věcí, které šťastní lidé nikdy nedělají 5 věcí, které šťastní lidé nikdy nedělají

 Jak sbalit kluka - varování Jak sbalit kluka - varování

Komentáře

    Vložit nový komentář