40 (ne)obyčejně krásných žen ve spodním prádle
30. 08. 2017, Kategorie Móda a krása
2398 shlédnutí

40 (ne)obyčejně krásných žen ve spodním prádle

Péťa Stenzelová

Umělkyně Emily Lauren, která se věnuje fotografování portrétů, zveřejnila před časem jeden ze svých projektů. Věnuje se v něm zachycování krásy něžného pohlaví Jako modelky si vybírá jen obyčejné ženy. Před svůj objektiv staví sousedky, kamarádky a staré známé! Přes všechna očekávání s tím však slaví neobvyklý úspěch!

 

40 (ne)obyčejně krásných žen ve spodním prádle

Profesionální modelky si tentokrát ani neškrtnou!

Poselství tohoto projektu je prosté. Všechny jsme krásné! Nezáleží na věku, barvě kůže či konfekční velikosti. Emily se tak staví do opozice vůči módním magazínům, které ve většině případů ukazují jen dokonale vyretušované dívky. Podle fotografky tím ale ohrožují psychiku dospívajících dívek, které stále častěji sklouzávají k poruchám příjmu potravy.

 

Fotografie, které kanadská fotografka pořídila, by měly vyjít v knize se symbolickým názvem "Obyčejná žena: Jak milovat své tělo". Žádný ze snímků v této publikaci přitom nebude obsahovat retuš, některé budou navíc doplněny ještě o silný životní příběh. Není se čemu divit, k vidění jsou totiž třeba i jizvy!

 

40 (ne)obyčejně krásných žen ve spodním prádle


Jak se na své tělo díváte vy? Jste s ním spokojená? Cítítě se v něm šťastná? Pokud ne, určitě si přečtěte také článek 5 minut: investice do štěstí!

Pijete alkohol každý týden?
Ano (25 %)
Ne (70 %)
Nevím (6 %)

Oblíbené články

 Jaký šperk použít? Jaký šperk použít?

7 kroků k dokonale čisté pleti 7 kroků k dokonale čisté pleti

 Calvin Klein je ikona módního průmyslu. Co o něm možná nevíte? Calvin Klein je ikona módního průmyslu. Co o něm možná nevíte?

3 typy zimních tónů pleti 3 typy zimních tónů pleti

5 tipů, jak si udržet krásné mladistvé ruce 5 tipů, jak si udržet krásné mladistvé ruce

7 tipů na skvělé masky na vlasy 7 tipů na skvělé masky na vlasy

2021 v tónech šedivé a žluté 2021 v tónech šedivé a žluté

Komentáře

    Vložit nový komentář