3 rady, jak si zlepšit milostný život
Publikováno dne 24. 03. 2017, Kategorie Vztahy
1594 shlédnutí

3 rady, jak si zlepšit milostný život

Péťa Stenzelová

Sex je součástí většiny vztahů, někdy se ale stane, že se z něj po čase vypaří ten správný náboj. Uspokojivé milování je přitom jednou z podmínek správného fungování vztahu. Ne nadarmo se říká, že když to neklape v ložnici, objevují se potíže i jinde. Právě proto jsme si pro vás připravili tyto tipy, díky kterým bude váš sex opět skvělý!

1) Poznejte jeden druhého

Možná, že nejste zrovna ten typ člověka, který se dokáže bez zábran bavit o tom, co se mu líbí. Věřte však, že někdy je na místě překonat zábrany. Když se budete správně ptát a zároveň i svěřovat, můžete o své drahé polovičce zjistit spoustu zajímavých věcí, které posléze vylepší vaše milování.

Jeden příklad za všech – muži si často myslí, že žena nejpravděpodobněji vyvrcholí během vaginálního styku a vkládají tak svoji energii právě do něj. Statistiky ale hovoří zcela jinak! Mnohem častěji přivedou ženu k vrcholu jiné způsoby milování, mezi které patří třeba masáž klitorisu.

2) Řešte každý problém

3 rady, jak si zlepšit milostný život

Pokud se vám v ložnici nedaří, nesnažte se problém odsunout stranou! Možná, že se vám zdá trapné o milostných selháních hovořit, jak jinak se ale chcete dobrat k jejich příčinám? Otevřenost je zde naprosto na místě. A i když to nemusí být zrovna ten nejpříjemnější rozhovor, jaký jste kdy vedli, jistě uvidíte, že bude pro váš vztah prospěšný.

Během podobných rozhovorů ale vždy dávejte pozor na to, co říkáte. Buďte vůči svému partnerovi upřímní, nezostuzujte ho však! Ukažte, že chápete jeho problémy, a že vám může naprosto důvěřovat.

3) Mluvte o svých fantaziích

3 rady, jak si zlepšit milostný život

Toto pravidlo platí i v případě, že je váš sexuální život zcela v pořádku. Vždy totiž existuje možnost, že by to mohlo být ještě lepší. Nebojte se proto svěřit své drahé polovičce s tím, jaké jsou vaše tajné fantazie a touhy. Jistě se ne vždy shodnete, určitě ale nejdete něco, po čem toužíte vy oba! A potom jistě zažijete něco neuvěřitelného oba dva!

 

A pokud nemáte žádné společné fantazie, nemusíte zoufat. Klidně se můžete inspirovat na internetu. I na naší stránce lze najít různé tipy, jak si sex trochu zpříjemnit a okořenit. Neváhejte proto a pusťte se do čtení!

Staňte se fanouškem naší stránky a už nepřijdete o žádný článek:
Pomáhá vám partner s domácími pracemi?
Ano (30 %)
Ne (60 %)
Nevím (10 %)

Oblíbené články

10 tipů jak přimět muže, aby se do vás zamiloval (1 díl) 10 tipů jak přimět muže, aby se do vás zamiloval (1 díl)

3 rady, jak si zlepšit milostný život 3 rady, jak si zlepšit milostný život

5 zajímavostí o britské královské rodině 5 zajímavostí o britské královské rodině

3 stylové psí kavárny, které bude váš mazlíček milovat 3 stylové psí kavárny, které bude váš mazlíček milovat

10 tipů, jak si rychleji najít kluka 10 tipů, jak si rychleji najít kluka

10 věcí, které jsem měla vědět předtím, než jsem podala žádost o rozvod 10 věcí, které jsem měla vědět předtím, než jsem podala žádost o rozvod

6 otázek finančního rázu, které byste si měli s partnerem vyjasnit ještě před svatbou 6 otázek finančního rázu, které byste si měli s partnerem vyjasnit ještě před svatbou

10 důvodů, proč byste svého bývalého rozhodně neměla brát zpátky 10 důvodů, proč byste svého bývalého rozhodně neměla brát zpátky

Komentáře

  • Alessandro rose 19.01.2019
    Jsem Alessandro Rose, 33 let, z Londýna. Byl jsem diagnostikován s bipolárními, když mi bylo dvanáct, užíval jsem léky na střední škole a přestal jsem je užívat, když jsem absolvoval střední školu. Myslím, že jsem od té doby v pořádku. (Moji rodiče tvrdí, že vystavuji "bipolární zuřivost", když se dostanu do argumentů, ale já nesouhlasím, myslím, že jsem jen nahnevaný a mé chování je normální.) Za uplynulý rok, nebo tak, spousta zdravotních příznaků, jako je mlhavá hlava, bolesti a bolesti atd. Byl jsem u každého lékaře v knize, od ENT až po neurology, od pulmonologa, od nutricianistů atd. Jmenujete to, že jsem tam byl. Nikdo nedokázal odpovědět. V poslední době se věci zhoršily. Za poslední dva měsíce jsem žil s mámou v New Jersey, protože mám pocit, že kvalita vzduchu ve městě mě zhoršuje. Nemůžu a nefungují. Všechno, co dělám, je po celý den kolem domu, jít do posilovny a občas se setkat s přáteli. Můj táta si myslí, že bych měl raději konzultovat z tradičního bylinného léku, který on četl on-line o Dr. Oduduwa má lék na BP a další nemoci, také jsem četl o Dr.Oduduwa z on-line blogu postoupil komentář o jeho nadaných schopností léčit BP, rakovina a další krevní onemocnění a vrátit ztracenou lásku zpátky, a tak jsem kontaktoval Dr. Oduduwa prostřednictvím svého osobního kontaktu: (dr.oduduwaspellcaster@gmail.com) pár dní po mém kontaktu s ním mi řekl, abych koupil nějaké přísady byliny a kořeny dělat bylinný otrasový lék a on mi pošle bylinný přípravek prostřednictvím lodní dhl společnosti, obdržím ji a použil jsem ji podle instrukcí, čtyři dny jsem aplikoval tento lék a cítím se mnohem lépe dnes jsem velmi šťastný, žádné další bolesti, Myslím, že jsem dobrý, že začít pracovat příští týden, chci se dívat na pár dní ještě předtím, než začnu znovu pracovat. Používal jsem toto médium, abych ukázal mé uznání a důrazně doporučuji Dr.Oduduwovi každému, kdo prochází podobnými zdravotními problémy, dnes máte léčitele, který vyřeší váš problém během 7 dnů. Přeji vám všechny dobré štěstí a dobré zdraví. Dr.Oduduwa odborník kořeny a byliny lék vyléčit následující: Aagenaesův syndrom. Bipolární porucha u mužů a žen Aarskogův syndrom. Syndrom Aase Smith. ABCD syndrom. Abderhalden Kaufmann Lignacův syndrom. Aneurysma břišní aorty. Abdominální chemodektomy s kožními angiolipómy. Břišní cystický lymfangiom. * Láska kouzla Win-Back Ex milovník * Úspěšná a propagační kouzla * proklínání, duchovní čištění od zlého ducha. * Tradiční kořeny a bylinky k léčbě nemoci, léčba rakovinových onemocnění, léčba HIV * plodnost kouzlo - ovoce žen mají děti. * vyhlášené magie, SPELL LOTTERY & WIN-GAMES SPELL (dr.oduduwaspellcaster@gmail.com)

Vložit nový komentář

Další zajímavé

4 snadné triky, díky kterým bude váš make-up vždy dokonalý! 4 snadné triky, díky kterým bude váš make-up vždy dokonalý!

 Jak být šťastnější za 10 minut Jak být šťastnější za 10 minut

1 nový důvod, proč milovat Meghan Markle 1 nový důvod, proč milovat Meghan Markle

5 tipů jak si v nesnázích udržet pozitivní myšlení 5 tipů jak si v nesnázích udržet pozitivní myšlení

12 nenápadných ničitelů vašeho vztahu 12 nenápadných ničitelů vašeho vztahu

3 rady, jak využít fialky v kuchyni 3 rady, jak využít fialky v kuchyni

4 rady, jak si co nejvíc zpříjemnit těhotenství 4 rady, jak si co nejvíc zpříjemnit těhotenství

5 důvodů, proč jet na výlet vlakem 5 důvodů, proč jet na výlet vlakem