17 známek toho, že bude navždy usilovat o vaši lásku
Publikováno dne 24. 10. 2016, Kategorie Vztahy
4668 shlédnutí

17 známek toho, že bude navždy usilovat o vaši lásku

http://love.allwomenstalk.com/signs-hell-never-stop-pursuing-your-heart/

Všichni chceme partnera, který neustále usiluje o naši přízeň a lásku. Nikdo se nechce spokojit se vztahem, kterému chybí jiskra a dobývání. Poznáte, že jste s mužem, který po vás bude vždy toužit? Těchto 17 příznaků může být dobrým indikátorem, jestli váš muž spadá do této kategorie.

1) Miluje romantiku

Jak poznáte, že bude usilovat o vaši lásku

Muž, který má rád romantiku, nikdy nepřestane usilovat o vaše srdce. Chce s vámi zažívat romantické chvíle a dělat pro vás mimořádné věci. Romantika se může projevovat tím, že vás překvapí kyticí růží, nebo že vám přinese kuřecí vývar, když jste nastydlá. Muži projevují svůj sklon k romantickému jednání rozmanitě. Je důležité umět ocenit jakékoli romantické gesto, které pro vás udělá.

2) Je oddaný

Jak poznáte, že bude usilovat o vaši lásku

Jak byste mohla nemilovat muže, který je vám oddaný celým svým srdcem? Jeho upřímnou oddanost k vám může vidět celý svět. Jste jeho partnerka a on je na to hrdý. Nikdy se nestydí mluvit o vás jako o „své přítelkyni“ nebo „své ženě“, protože je na tuto skutečnost pyšný. Je šťastný, že ho milujete.

3) Nikdy nezapomene na vaše narozeniny a významné dny

Jak poznáte, že bude usilovat o vaši lásku

To je další signál, že chce vždy dávat najevo svou lásku k vám. Nikdy nezapomene na významná výročí. Můžete si být jistá, že bude chtít udělat z vašich narozenin úžasný den, a projevit vám svou lásku na Valentýna. Muže, který nezapomíná na svátky, musíte milovat! Můžete se na něj vždy spolehnout. 

4) Má s vámi vážné plány do budoucna

Jak poznáte, že bude usilovat o vaši lásku

Jestliže to muž myslí s vámi vážně, vždy se chová tak, abyste si tím byla jistá. Probírá s vámi společné plány do budoucna. Počítá s vámi ve svých snech. Muži nemluví o své vysněné budoucnosti s dívkami, kdyby si skutečně nemysleli, že se to splní. Takže když s vámi probírá své plány do budoucna, můžete si být jistá, že je váš vztah pro něj velmi důležitý.

5) Je vnímavý k vašim potřebám

Jak poznáte, že bude usilovat o vaši lásku

Citlivý muž je vždy pozorný ke své partnerce. Vycítí vaše potřeby mnohem snáz než muž, který není takto založený. Je pro něj přirozené stále usilovat o vaši lásku.

6) Zajímá se o vaše myšlenky a pocity

Jak poznáte, že bude usilovat o vaši lásku

Muž, který se nezajímá jen o váš vzhled, je poklad, o který nechcete přijít. Jestli chce znát vaše myšlenky a pocity, máte v lásce velké štěstí! Jste pro něj mnohem víc, než jen hezká tvář. To už něco znamená. Miluje vaši povahu stejně jako váš zevnějšek, což je skvělé.

7) Všichni vaši kamarádi už si všimli, že je do vás blázen

Jak poznáte, že bude usilovat o vaši lásku

Jestli si vás všichni dobírají, že je váš kluk do vás blázen, je to dobré znamení. Znamená to, že jeho láska k vám je nepřehlédnutelná. Váš vztah pro něj hodně znamená a je vámi totálně fascinován. Chová k vám tak silné city, že bude vždy usilovat o vaši lásku. Váš vztah má pozitivní vibrace, které vám ostatní závidějí.

8) Vždy se vás snaží zapojit do svých aktivit

Jak poznáte, že bude usilovat o vaši lásku

Zamilovaný muž chce s vámi sdílet ve svém životě co nejvíce. Ať už jsou to sportovní aktivity nebo setkání s přáteli. I když jsou to věci, které vás moc nezajímají, chce, abyste byla s ním! Chce, abyste měli společné zážitky, chce vás představit lidem, kteří jsou pro něj v životě důležití, a všem ukazuje, že k sobě patříte.

9) Dává vám najevo, že na vás stále myslí

Jak poznáte, že bude usilovat o vaši lásku

Je do vás zblázněný a ujišťuje vás, že na vás stále myslí. Píše vám vzkazy, volá vám, posílá legrační obrázky, překvapí vás návštěvou v práci. Tím vším vás ujišťuje, že na vás stále myslí.

10) Jste pro něho vždy na prvním místě

Jak poznáte, že bude usilovat o vaši lásku

Muž, který usiluje o vaši lásku, vyvine veškeré úsilí, aby se vám přizpůsobil, když dělá nějaké plány. Bude na vás myslet, když bude plánovat své aktivity, aby se nekřížily s dobou vašeho rande. Určitě vybere pro společné setkání s dalším vaším kamarádem takovou restauraci, kde nabízejí i veganská jídla, jestliže máte taková jídla ráda. Je pro něj prioritou, abyste se hlavně vy cítila šťastná a spokojená.

11) Snaží se, abyste si byli blízcí s jeho rodinou a s kamarády

Jak poznáte, že bude usilovat o vaši lásku

Dalším dobrým znamením, že bude vždy usilovat o vaši lásku, je to, že chce, abyste navázala dobré vztahy s jeho rodinou a kamarády. Těší se, až vám je představí. Vy a jeho blízcí jste nejdůležitější lidé v jeho životě, a tak samozřejmě chce, abyste se poznali, a měli se rádi. 

12) Nenaléhá na vás

Jak poznáte, že bude usilovat o vaši lásku

I když máte důvěrný vztah, nikdy na vás nenaléhá ohledně sexu nebo společného bydlení. Rád počká, abyste se cítila příjemně. Z toho vidíte, že mu stojíte za to, aby počkal, a že klade vaše zájmy nad svoje vlastní.

13) Jste spolu šťastní i v obyčejných chvílích

Jak poznáte, že bude usilovat o vaši lásku

Muž, který to myslí ve vztahu vážně, nepotřebuje k tomu, aby byl šťastný, žádné divadlo. Ve skutečnosti je šťastný už jen tím, že jste spolu, a neděláte nic zvláštního. Můžete spolu sedět na gauči a dívat se na televizi nebo pracovat na zahrádce. I když se nerad zabývá prádlem, je víc než šťastný, že může společně vámi skládat prádlo, a získat tím nějaký čas ve vaší společnosti navíc.

14) Můžete si jím být jistá

Jak poznáte, že bude usilovat o vaši lásku

Oddaný a důvěryhodný muž udělá všechno pro to, aby jeho partnerka věděla, co k ní cítí. Vůbec vás nemusí trápit, jestli o vás má pořád zájem a jestli ho přitahujete, protože vás o tom denně přesvědčuje. Proto se cítíte ve vztahu bezpečně.

15) Pamatuje si, co máte a co nemáte ráda

Jak poznáte, že bude usilovat o vaši lásku

Můžete být v klidu, že bude stále usilovat o vaši lásku, když si dává záležet na tom, aby všechno bylo tak, jak to máte ráda. Je hrdý na to, že vás tak dobře zná a bude o vás pečovat, jak jen dokáže. Vždy vás chce vidět šťastnou a rozesmátou.

16) Vždy je tu pro vás

Jak poznáte, že bude usilovat o vaši lásku

Oddaný a pozorný muž je své partnerce vždy dostupný, když nejsou spolu. Jste si jistá, že v případě naléhavé potřeby je tu pro vás, což vám dodává pocit bezpečí. Můžete mu prostě zavolat a svěřit se mu, jaký jste měla hrozný den, a vždy má pro vás slova pochopení a útěchy.

17) Má vás rád i s vašimi nedostatky

Jak poznáte, že bude usilovat o vaši lásku

Má vás rád se vším všudy. Na minulosti nezáleží, má vás rád v dobrém i zlém. I když se zrovna cítíte na dně, připadáte si s ním milovaná a krásná. Není žádná nedokonalost, která by ubírala na jeho lásce k vám.

 

Tohle je 17 známek to, že nikdy nepřestane usilovat o vaši lásku. Jak to máte ve vašem vztahu vy? Není-li to ve vašem vztahu ideální, přečtěte si jak zlepšit a upevnit vztah.

Staňte se fanouškem naší stránky a už nepřijdete o žádný článek:
Máte domácího mazlíčka?
Ano (78 %)
Ne (20 %)
Nevím (2 %)

Oblíbené články

4 tipy, jak se vypořádat se samotou 4 tipy, jak se vypořádat se samotou

8 důvodů, proč holky dávají klukům kopačky 8 důvodů, proč holky dávají klukům kopačky

7 věcí, které se skuteční muži nebojí udělat 7 věcí, které se skuteční muži nebojí udělat

17 romantických sms zpráv na dobrou noc 17 romantických sms zpráv na dobrou noc

10 věcí, za které byste svému partnerovi neměla zapomenout poděkovat 10 věcí, za které byste svému partnerovi neměla zapomenout poděkovat

7 předsevzetí pro páry z oblasti sexu a partnerství, která mohou upevnit jejich vztah 7 předsevzetí pro páry z oblasti sexu a partnerství, která mohou upevnit jejich vztah

7 benefitů ranního sexu 7 benefitů ranního sexu

4 zkoušky pro vaši lásku. Chcete si být jistá, že to s vámi myslí vážně? 4 zkoušky pro vaši lásku. Chcete si být jistá, že to s vámi myslí vážně?

3 úskalí vztahu s cizincem 3 úskalí vztahu s cizincem

6 věcí, které byste měla vyzkoušet v sexu 6 věcí, které byste měla vyzkoušet v sexu

10 věcí, které zásadně odlišují ženy od mužů a naopak 10 věcí, které zásadně odlišují ženy od mužů a naopak

10 věcí, které jsem měla vědět předtím, než jsem podala žádost o rozvod 10 věcí, které jsem měla vědět předtím, než jsem podala žádost o rozvod

10 důvodů, proč jsou muži nevěrní 10 důvodů, proč jsou muži nevěrní

 Návod jak sbalit kluka v sedmi bodech - 5) Jak na to, abyste snadno navazovala v budoucnosti vztahy Návod jak sbalit kluka v sedmi bodech - 5) Jak na to, abyste snadno navazovala v budoucnosti vztahy

5 tipů, jak vyléčit zlomené srdce 5 tipů, jak vyléčit zlomené srdce

10 tipů jak přimět muže, aby se do vás zamiloval (1 díl) 10 tipů jak přimět muže, aby se do vás zamiloval (1 díl)

17 romantických sms, které můžete své lásce napsat po schůzce 17 romantických sms, které můžete své lásce napsat po schůzce

9 zvyků pravého gentlemana, které dostanou do kolen každou ženu 9 zvyků pravého gentlemana, které dostanou do kolen každou ženu

5 rad, jak líbat s vášní i něhou 5 rad, jak líbat s vášní i něhou

17 známek toho, že bude navždy usilovat o vaši lásku 17 známek toho, že bude navždy usilovat o vaši lásku

Komentáře

  Vložit nový komentář

  Další zajímavé

  10 tipů, jak si rychleji najít kluka 10 tipů, jak si rychleji najít kluka

   Ano i ne pro dárky do obálky Ano i ne pro dárky do obálky

  6 důvodů, proč relaxovat ve vaně 6 důvodů, proč relaxovat ve vaně

  10 způsobů, jak zlepšit a upevnit vztah 10 způsobů, jak zlepšit a upevnit vztah

  6 nejzajímavějších profilů na instagramu 6 nejzajímavějších profilů na instagramu

  10 způsobů, jak okouzlit každého muže (1. díl) 10 způsobů, jak okouzlit každého muže (1. díl)

  7 věcí, na které muži myslí, když nás svlékají 7 věcí, na které muži myslí, když nás svlékají

  2 skvělé tipy na osvěžující letní drinky 2 skvělé tipy na osvěžující letní drinky