10 tipů jak přimět muže, aby se do vás zamiloval (2 díl)
Publikováno dne 25. 02. 2016, Kategorie Vztahy
9644 shlédnutí

10 tipů jak přimět muže, aby se do vás zamiloval (2 díl)

http://allwomenstalk.com/20-tips-on-how-to-make-a-guy-fall-in-love-with-you

Prvních deset tipů jak přimět muže, aby se do vás zamiloval, naleznete zde: https://moderni-devce.cz/deset-tipu-jak-primet-muze--aby-se-do-vas-zamiloval--1-dil-/

 

11) Doneste mu něco na zub

Stará moudrost říká, že cesta k mužovu srdci vede přes jeho žaludek. Není to jen bezdůvodné staré rčení, ale opravdu to platí! Muži, jehož lásku chci získat, vždy upeču něco dobrého. Občas mu to dám jako malé překvapení. Když jsme začali chodit s mým budoucím manželem, před každým fotbalovým utkáním jsem mu připravila do skříňky balíček s dobrotami. To prostě zbožňoval! 

12) Dopřejte mu svobodu

Když se muž rozhoduje, jestli s vámi chce do budoucna počítat jako se svou přítelkyní, chce vás trochu vyzkoušet. Má rada zní, nechte mu volnost, a tím spíš se vrátí a bude chtít víc. Podle mé zkušenosti, když muž získá dojem, že ho chcete kontrolovat, odradíte ho. Ať ví, že si ceníte a respektujete jeho čas strávený s přáteli sportem nebo jinými koníčky, kterými se zabývá ve volném čase.

13) Ať vám sám zavolá 

Když se snažím získat muže, dělám se trochu nedostupná. Nevolám mu stále, ani po něm nepátrám, abych se mu nevnucovala. Ať si myslí, že někde pořád jsem a dobře se bavím bez něho. Nejlíp udělá, když se ozve co nejdřív, aby vůbec mohl být nějaký čas se mou. Čím víc se bude muset snažit, tím větší zájem v něm vzbudíte.

14) Uplatňujte zrcadlení 

Když chci na někoho udělat dobrý dojem (nemusí to být zrovna muž, ale kdokoli), používám nenápadné fyzické zrcadlení. To znamená, že pozoruji, jaký pohyb můj protějšek udělá. Pak počkám 5 vteřin a pohyb napodobím. Když se například muž opře loktem o stůl, počkám 5 vteřin a udělám totéž. Zní to hloupě, ale funguje to! Mezi mnou a mužem se naváže nevysvětlitelné spojení.

15) Využívejte oční kontakt

Hluboký pohled do očí rychle zvyšuje intenzitu kontaktu mezi dvěma lidmi. Když se tedy snažím, aby se do mne muž zamiloval, hluboce se mu dívám do oči, když mluví. Pohled nesmí trvat příliš dlouho, abych nevypadala neodbytně, ale určitě se snažím oční kontakt prodloužit. Pamatujete se na scény z filmu Stmívání, kdy bylo jiskřivé sexuální napětí mezi Edwardem a Bellou založeno na očním kontaktu? A o tom právě mluvím.                                                                                                

16) Nevypadejte bezradně 

Muži chtějí někoho sebejistého, kdo si sám věří. I když nemáte dostatek sebevědomí, nic si z toho nedělejte. Je spousta způsobů, jak si ho můžete zlepšit. Začněte zlehka a pokračujte. Vím, že nevypadat bezradně je těžké, ale když dáte najevo, že jste na tom oba stejně, váš vyvolený vás bude mít o to raději.

17) Buďte důvěryhodná

Muži milují někoho, komu mohou důvěřovat. Pozdě jsem zjistila, že vyprávět své kamarádce všechno o novém muži v mém životě nebyl zrovna nejlepší nápad. Později se může od někoho dozvědět, že jsem se svěřovala, co mi říkal a detaily, jak jsme spolu trávili čas, a bude vždy naštvaný. A tak buďte raději diskrétní. Nesvěřujte kamarádkám každou podrobnost z vaší důvěrné konverzace, a váš muž vám bude mnohem více důvěřovat a respektovat vás.

18) Buďte trochu tajemná

Když chci být pro muže atraktivní, nechci pro něj být jako otevřená kniha. Zjistila jsem, že muže přitahuje trochu tajemna… Vracejí se a chtějí víc, mohou-li objevovat stále něco nového. Přemýšlejte o informacích o sobě, minulosti, zájmech apod. jako o hledání pokladu… něco vašemu muži naznačte, ale nenechte ho rovnou objevit celý poklad. Bude vám telefonovat a zvát vás ven, aby se toho o vás dozvěděl víc!

19) Podporujte ho v jeho zájmech

Muži milují, když se dívky zajímají o to, co rádi dělají. I když se nezbytně nezajímáte o to, co ho baví (jako videohry a sport!) aspoň se o to pokuste… tím způsobem můžete mít něco společného. Muži, to je myšleno i na vás, abyste se zajímali o koníčky svých dívek. Vztah je záležitostí obou.

20) Zdržte se fyzické intimity

Můj poslední tip má co dělat s fyzickou intimitou, jako je náruživý petting a sex. Jestli opravdu chcete, aby se do vás muž zamiloval, co nejdéle tyto aktivity oddalujte. Setkala jsem se s mnoha muži, kteří při prvních schůzkách zažívají hlavně vzrušení z dobývání dívky. Teprve po určité době se začnou o dívku doopravdy zajímat. Proto se zdržte fyzické intimity a dejte vztahu šanci se nejdříve rozvinout.

 

 

Tady je máte… mých top dvacet tipů, jak to udělat, aby se do vás muž bláznivě zamiloval. Doufám, že v nadcházejícím jarním počasí někam vyrazíte flirtovat a seznámit se s nějakým bezvadným mužem. Máte i jiné vyzkoušené a fungující tipy pro získání vysněného muže? Podělte se o ně níže!

 

Přečtěte si i článek 15 pravidel flirtu aneb jak flirtovat s mužem.

Staňte se fanouškem naší stránky a už nepřijdete o žádný článek:
Prdíte před parnerem?
Ano (38 %)
Ne (38 %)
Nevím (25 %)

Oblíbené články

12 nenápadných ničitelů vašeho vztahu 12 nenápadných ničitelů vašeho vztahu

4 zkoušky pro vaši lásku. Chcete si být jistá, že to s vámi myslí vážně? 4 zkoušky pro vaši lásku. Chcete si být jistá, že to s vámi myslí vážně?

7 věcí které muži ocení na ženách více než vzhled 7 věcí které muži ocení na ženách více než vzhled

8 důvodů, proč holky dávají klukům kopačky 8 důvodů, proč holky dávají klukům kopačky

17 romantických sms zpráv na dobrou noc 17 romantických sms zpráv na dobrou noc

5 důvodů, proč nechat květiny, aby mluvily za vás 5 důvodů, proč nechat květiny, aby mluvily za vás

10 věcí, které zásadně odlišují ženy od mužů a naopak 10 věcí, které zásadně odlišují ženy od mužů a naopak

5 věcí, které šťastní lidé nikdy nedělají 5 věcí, které šťastní lidé nikdy nedělají

7 věcí, které se skuteční muži nebojí udělat 7 věcí, které se skuteční muži nebojí udělat

3 stylové psí kavárny, které bude váš mazlíček milovat 3 stylové psí kavárny, které bude váš mazlíček milovat

3 rady, jak si zlepšit milostný život 3 rady, jak si zlepšit milostný život

10 tipů, jak si rychleji najít kluka 10 tipů, jak si rychleji najít kluka

5 dalších zajímavostí o britské královské rodině 5 dalších zajímavostí o britské královské rodině

10 důvodů, proč byste svého bývalého rozhodně neměla brát zpátky 10 důvodů, proč byste svého bývalého rozhodně neměla brát zpátky

4 znamení, díky kterým poznáte, že jste stvořeni jen pro sebe 4 znamení, díky kterým poznáte, že jste stvořeni jen pro sebe

Komentáře

  • Antonio laura 19.01.2019
    Nevěděla jsem si, že můj manželství může být zachráněno. Můj manžel se přestěhoval z našeho ženatého domova, bojovali jsme a hádali se o nevěře, můj manžel se podíval do očí, řekl mi, že je po všem. Měl milostný vztah s jinou ženou ze sousedství, pak se před chvílí rozpadlo také, myslela jsem si, že máme šanci být zpět jako manžel a manželka, ale stále hledá pomoc od ostatních žen. Odmítá naše manželství šanci. Měli jsme dvě děti společně a po více než 2 roky, aby to fungovalo, ale není ochoten se vrátit domů. Vzdávám se modlitby a naděje na něco, co se říká láska. Před několika týdny mi můj přítel mě představil člověku zvanému Dr. Oduduwa z tropických afrikánských národů, který je láskařským kouzelníkem a kontaktoval jsem kontaktní adresu Dr. Oduduwy kterou mi dal přítel. Ztratil jsem naději na kouzelníky, protože jsem kontaktoval několik málo a oni totéž nemohli vyřešit můj problém lásky, ale můj přítel instist kontaktuji Oduduwa slibuji, že mi pomohou vyřešit mé manželské problémy tím, že odnesu kouzlo milující kouzlo. Oduduwa mi řekl, abych koupil nějaké věci, které jsem udělal. a on využívá věci na oběd lásky-kouzlo v polovině noci, příštího rána první volání jsem dostal byl to mého bývalého manžela. Jen dva dny poté, co se kouzlo kouzlo dostalo do akce, můj manžel mě zavolal na mobilní telefon, aby se omluvil a řekl, že je mu líto, že se bude muset vrátit domů, aby mě viděl, abychom mohli mluvit víc, tentokrát se můj manžel vrátil domů, aby se omluvil pro mě a až doposud jsme šťastní a žijeme společně jako stejný manžel a manželka. díky a ocenění Baba Oduduwa za jeho mocné kúzlo kouzla. Jeho dobrá můžete také kouzlo přivést zpět vaši ex lásku, kouzlo zastavit odloučení a přestat rozvod, kouzlo získat zpět Trust a kouzlo si představit své dítě. Důrazně doporučuji, abyste se s ním spojili za pomoc v manželství. zde kontaktujte Oduduwa osobní kontaktní adresu: (dr.oduduwaspellcaster@gmail.com) WhatsApp č .: +2348135842629

Vložit nový komentář

Další zajímavé

5 důvodů, proč jet na výlet vlakem 5 důvodů, proč jet na výlet vlakem

13 nejkrásnějších svatebních fotografií 13 nejkrásnějších svatebních fotografií

10 vět, které muži říkají na rande a co tím doopravdy myslí 10 vět, které muži říkají na rande a co tím doopravdy myslí

 Co o vás prozradí barva rtěnky? Co o vás prozradí barva rtěnky?

11 nejlepších cviků pro perfektní zadeček (1. díl) 11 nejlepších cviků pro perfektní zadeček (1. díl)

 Jaký šperk použít? Jaký šperk použít?

 Tipy jak sbalit kluka Tipy jak sbalit kluka

14 nápadů na originální vánoční stromeček, který zvládne udělat každý 14 nápadů na originální vánoční stromeček, který zvládne udělat každý